SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2276164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
katedoll24
Dziewczyny i chlopaki czy nietolarenacje na laktoze mozna nabyc tak po prostu ? Zauwawzylam ze jak zjem cos z bialkiem to mam ta wysypke , jajka mleko , platki zbozowe


ostatnio się zdarza coraz częściej że długie lata coś się je a w pewnym momencie się okazuje że jednak to zaczyna szkodzić. Chemia, chemia i jeszcze raz chemia

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
hejka, mam pytanko - można kupić gdzieś ta "matę" co się nakłada/owija na sztangę przy hip thrust? jak to się nazywa fachowo? rozumiecie o co mi chodzi? :-/

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
w sklepach hydraulicznych taka izolacje na rury - tanio będzie i jak dla jednej osoby to na długo starcza

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
o faktycznie akurat mam w komórce po robieniu nowego pionu wody, dzięki

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
i widzisz jak to warto trzymać "przydasie"
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 171 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1281
czym mam zastapic jajka mleko i produkty zbozowe jak mam teraz na nie uczulenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22572 Napisanych postów 11133 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356169
Ja widzialam w sklepie firmowym Marbo chyba cos takiego. Ale izolacja jest zdecydowanie tansza.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
katedoll24
czym mam zastapic jajka mleko i produkty zbozowe jak mam teraz na nie uczulenie


no nabiał to chyba najprościej mięsem, jajka - nie bardzo jest czym, a mąki masz teraz tyle gatunków ze na bank coś wybierzesz

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22572 Napisanych postów 11133 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356169
Kate - idz do lekarza i zrob badania, zeby sie upewnic czy na pewno to jest uczulenie na te skladniki.
Piszesz o laktozie a chwile potem o bialku - to sa zupelnie rozne rzeczy. Gdzie bialko a gdzie cukier mleczny...

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I jeszcze białko roślinne można zwiększyć.

I zgadzam się z ghorta :) A jeśli z lekarzem nie po drodze, to lepiej nie eliminowac wszystkiego na raz niepotrzebnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium