SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
no głowa do góry - zaraz urlop, odpoczniesz

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehehe Paula, no co racja, to racja. Ale dziś mam, to się dzieje, jutro bede żebrać od innych

A tak na serio, to zaczynam się bardzo grubo zastanawiać nad swoimi upadkami Ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Wiem wiem. Niby nie jestem zmęczona, ale czuję się taka jakaś wymemłana i wypluta. Najchętniej bym tylko spała.
No i kombinuję, jak przełożyć trening, a to do mnie nie podobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
kleine-hexe
Wiem wiem. Niby nie jestem zmęczona, ale czuję się taka jakaś wymemłana i wypluta. Najchętniej bym tylko spała.
No i kombinuję, jak przełożyć trening, a to do mnie nie podobne.


może właśnie potrzeba jakiegoś dnia totalnego luzu i dołożenia w nim łopatą kalorii - co by się podładować

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mam kuku w musku ;D

A tak na serio...jestem uzależniona od jedzenia
Niebawem zobacze 8 na wadze i bedzie grubo wtedy
Ale mam jeden wniosek, gdy upadam nie mam sie na kim wesprzeć, hmmm ale wniosek mam też taki, że słaba jestem pod tym względem, jest jeszcze jeden, ja zawsze sie podnosze, ale czasem tak sie opieram, ze szlag mnie trafia, wiem co jest dobre..a mimi to...leze kwicze, ale leże dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To na pewno pogoda bo ja rano byłam taka wypluta. Obudziłam się porządnie dopiero przy wbijaniu piłeczki w pośladka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6522 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679777
paula.cw
To na pewno pogoda bo ja rano byłam taka wypluta. Obudziłam się porządnie dopiero przy wbijaniu piłeczki w pośladka :D


dobry budzik

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
nightingal
może właśnie potrzeba jakiegoś dnia totalnego luzu i dołożenia w nim łopatą kalorii - co by się podładować

Night, nie kuś Mi dwa razy powtarzać nie trzeba.

blue_hope
A tak na serio...jestem uzależniona od jedzenia
Niebawem zobacze 8 na wadze i bedzie grubo wtedy
Ale mam jeden wniosek, gdy upadam nie mam sie na kim wesprzeć, hmmm ale wniosek mam też taki, że słaba jestem pod tym względem, jest jeszcze jeden, ja zawsze sie podnosze, ale czasem tak sie opieram, ze szlag mnie trafia, wiem co jest dobre..a mimi to...leze kwicze, ale leże dalej

Blue, pamiętaj, albo grubo albo wcale!
A co do wsparcia - masz nas, dziewczyno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Hej Spam , pogoda nie pomaga ... Ja jestem szczęśliwa bo nareszcie zatoki odpuściły i moge się schylać bez bólu :) Jaka to ulga mmmm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium