SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Viki...;o Ty to jesteś też motywacją, dziennik czyta się jednym tchem :) i motywuje bardzoooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607845
E tam, teraz to jest masakra Ale mam nadzieje, ze w końcu ogarne sytuacje i wezme się za siebie

Teraz to tylko fotki z zawodów moge oglądać i podziwiać Fajnie, ze to sie robi coraz bardziej popularne i tyle dziewczyn startuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ma to swoje plusy i minusy :) Viki też uwielbiam Twój dziennik. Powoli myślę o dzieciaczku i mnie to przeraża pod kątem formy ale jak czytam taki dziennik to mi lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No tylko, że niektóre bardzo jakoś dziwnie do tego podchodzą, że i traci się miesiączkę, wymiękają po debitach z depresją i rozwalonymi hormonami...jak jedna z dziewczyn z miasto obok, to mnie to przeraża ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
a ja tam nie wiem czy fajnie że coraz więcej startuje - ile przez to zostawia zdrowie - bo w rok robią formę od zera do bohatera

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie wkurza, że to na koksie w dużej części, a potem dziewczyny się porównują i jest zadręczanie, żę nie mają podobnych efektów. Jedyne, czego w tym sporcie nie trawię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
I każda laska chciałaby teraz na scenę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
jurysdykcja
mnie wkurza, że to na koksie w dużej części, a potem dziewczyny się porównują i jest zadręczanie, żę nie mają podobnych efektów. Jedyne, czego w tym sporcie nie trawię.


no właśnie i potem kolejne robią to samo na koksie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja "gratuluje" odwagi w ogole brania tego ...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
blue_hope
Ja "gratuluje" odwagi w ogole brania tego ...:/


nawet sobie nie zdajesz sprawy jaka jest teraz tego skala

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium