SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
ja bym chciała odkryć swój bilans zerowy, pytanie jak to zrobić?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Próbować

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Julietta
ja bym chciała odkryć swój bilans zerowy, pytanie jak to zrobić?


metodą prób i błędów

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
blue_hope
No Bziu, ja...już sił na siebie nie mam. Jadę na zerowym, ale aż strach się bać, za niedługo dobiję do 80...a micha na co dzień na prawdę czysta.


troche wzrosnac musi, bo ja mysle, ze u Ciebie zalamani emetaboliczne jak nic
ale jak ciagle rosnie i rosne, to cos jest nie tak
moze odstaw narazie kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Blue, do poznania. A co?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Juliet, mi to zajęło około 2tyg. Korzystałam z kalkulatora :) A później z Bziu korygowałyśmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Dobra,idę sobie strzelić peeling z kawy i kokosa

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
bziubzius
blue_hope
No Bziu, ja...już sił na siebie nie mam. Jadę na zerowym, ale aż strach się bać, za niedługo dobiję do 80...a micha na co dzień na prawdę czysta.


troche wzrosnac musi, bo ja mysle, ze u Ciebie zalamani emetaboliczne jak nic
ale jak ciagle rosnie i rosne, to cos jest nie tak
moze odstaw narazie kreatyne?



Hm, niby pytałam chłopaków od supli, że jabłczan wody nie zatrzymuje. Więc sama już nie wiem, może faktycznie zobaczę. A co z beta alaniną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
nightingal
Julietta
ja bym chciała odkryć swój bilans zerowy, pytanie jak to zrobić?


metodą prób i błędów




łatwo powiedzieć


miałam kilku trenerów, trzymali mnie na różnych makrach i mam teraz misząg w głowie...

xxx

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium