SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Więc to był dobry pomysł zrobić tydzień wcześniej - "i jam to, nie chwaląc się uczynił" - skromny pomysłodawca:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
mnie jakoś tłusty czwartek nie nakręca - pączków w ogóle w roku nie jem, więc nie rzuciłam się jak szczerbaty na suchary. 1 dla tradycji.
Aczkolwiek wiem, że ludzie stoją za pączkami - mój Szef stał tak rano w najlepszej cukierni, by kupić każdemu pracownikowi po 2szt. więc nie ma co się dziwić kolejek.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Ja tez zawsze wystawałam dla pracowników - ale nie rzucałam się na wystawanie od 5 rano, zwykle 30 min. do otwarcia. W tym roku powiedziałam BASTA!
Pączków też jakoś specjalnie nie lubie - i własnie raz z roku chetnie zjem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
Ja nie przepadam za paczkami, a co więcej uważam że w tłusty czwartek to są raczej gorsze i wolę jak już zjeść innego dnia. Z kolei jak już innego dnia mam coś takiego zjeść, to wybieram drożdżówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
Ja zero Paczków. Zrobiłam twarogowe z ale to bardziej jak bułki wyszło. Rogala marcinskieego nie przepuszczę, ale paczki jakoś średnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
o tak rogala marcińskiego ja też nie przepuszczę szkoda, że tylko raz w roku można je u nas kupić


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2021-02-12 12:26:17

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1762 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54880
Ja paczki lubię , szczególnie te takie co można zjeść na ciepło ale jak miałam do wyboru tylko marketowe to wolałam zjeść pieczone twarogowe :D a rogala marcinskiego dawno nie jadłam w sumie to od.kiedy mieszkam we Wrocławiu nie miałam okazji go zjeść :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
Chciałabym obudzić towarzystwo (siebie przede wszytskim).
Czy Bziu nie chciałaby zainicjować wyzwania z wyginam śmiało ciało? Moze byśmy się jakoś tak śmiesznie poruszały/poluzowały kilka razy w tygodniu???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
hmmm a no pewnie
tylko musze się zastanowić na czym takie wyzwanie miałoby polegac dokładnie

jak masz jakiś pomysł to pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
ja też bym z chęcią się poluzowała, bo jakoś nie mam weny tej zimy na takie rzeczy.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium