SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ale to tylko dwa dni i maks 10 posilkow, nie przesadzaj

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
galazka
Słuchajcie, niedługo czeka mnie sporo podróżowania, co do jedzenia można wziąć do autokaru w dwudniową podróż? Nie jem pszenicy ani laktozy. Pewnie kabanosy i wafle ryżowe, ale ile tego można zjeść Myślałam o jakiejś żywności liofizowanej do zalania gorącą wodą...Co myślicie?


na pierwszy dzień możes sobie zrobić jakies proste posilki w pudełka

na drugi wzięłabym owoce, jakiegoś batona proteinowego
orzechy, wafle, suszone mięso

zalezy jakie makro trzymasz
na pewno tez bedzie mozliwosc zjedzenia posilku gdzies, wiec pewnie wybralabym taka opcje zeby zjesc cos cieplego


no i dokladnie to tylko 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 300 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25763
Ok, dzięki Ostatnio jak wzięłam w podróż mieszankę studencką to zjadłam całą paczkę, 2000 kcal Niby to tylko dwa dni (w jedną stronę), ale muszę mieć to dobrze zaplanowane i przygotowane, bo spontaniczność może się skończyć tak, że będę tak głodna, że zjem rzeczy, po których potem będę się źle czuć. No i będę w pracy, więc na postojach będę raczej liczyć, czy wszystkie dzieciaki wyszły z kibelka i nie wiem, jak będzie z ciepłym posiłkiem


Zmieniony przez - galazka w dniu 2018-06-26 11:09:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
przygotuj na pierwsy dzien norlmalne posilki, łatwe do zjedzenia w miarę
kanapki z chleba żytniego, omlet z owocami
wez ze sobą wafle, owoce, batony, wodę
w miarę zaplanuj jak mogą wyglądać posiłki z tego, co wezmiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
Mozesz sobie ciasteczka owsiane albo jaglane zrobić - wytrzymują nawet więcej niż 2 dni. Takie nie za słodkie - bardziej na prawie wytrwanie. A nawet muffinki z owsianej np. z jakimś owocem - 2 dni wytrzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Galazka - jakbyś była w rossmanie to możesz zerknąć na ich półeczkę ze zdrową żywnością. Oni tam mają spory wybór różnych wynalazków. Na pewno są dania gotowe. Może coś znajdziesz na podróż ? :)

2 dni w autokarze to wyzwanie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Z dzieciakami w dodatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
To jest żuraw w dość ułatwionej wersji. Pomijam oczywiście tempo wykonywania ćwiczenia


Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2018-06-27 14:07:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium