SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
no tak - to ja się do korporacji nie nadaję

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
zresztą za stary jestem - w moim wieku to już się wymienia na nowy model który goni jak chart

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
ja też do korpo niet. do korpo to się nadają obecne pokolenia przygotowywane do tego od czasów szkolnych - wypełnianie testów wg klucza, nauka niemyślenia a robienia wg schematów skręca mnie na samą myśl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ale najśmieszniejsze jest to że te same korporacje w innych krajach mają już inne podejście do pracowników.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22616 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
No wlasnie za bardzo sie nie nadaja - im za czesto praca przeszkadza spelniac sie w zyciu, od razu chca zarabiac jak specjslista z z wieloletnim stazem, a jeszcze jak pracodawca czegos wymaga poza odsiedzeniem dupogodzin - no jak on smie... ;)
A same korpo bywaja rozne - ja w swoim sporo plusow bym znalazla. Minusow tez, ale bilans generalnie nie wypada zle.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
bo to też sporo zależy od stanowiska i branży

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
do nas zawsze idzie z opóźnieniem, ile razy widziałam jak próbują u nas wprowadzać zachodnie zwyczaje i kompletnie nie byli w stanie przyjac do wiadomosci ze u nas sie nie sprawdzi chocby z powodu innej mentalnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22616 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356277
Tez. Ja bym np. w sprzedazy, walczac o target 'byle wiecej' nie chciala pracowac.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
u mnie jest ok póki co, ale ja też w fajnym dziale pracuję i robię to co lubię. w sprzedaży targetowej za nic w swiecie nie chcialabym pracowac, ani tam gdzie trzeba na telefonie siedziec z klientem. czkawki dostaje na sama mysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No np włoski Unicredito - w macierzystym kraju w oddziałach pracuje się jak w rodzinie, a u nas PEKAO SA ciągle bije się w głowę pracowników żeby śrubowali normy. Efekt taki że z całej grupy biznesowej zyski osiąga się w Polsce na przykład a wszędzie indziej straty lub na zero.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium