SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2275499

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
PUSHhard
nightingal
no i co Ci to przeszkadza, że głaszcze - Ty dla równowagi musisz jej dopieprzyć??? Niech robi co chce - Ty rób co innego. I obejdzie się bez kłótni
W którym miejscu jej "DOPIEPRZYŁAM", wskaż proszę.


choćby swoją natarczywością, chwytaniem za słówka, wyłapywaniem jakichś dupereli i czepianiem się jakiś pojedynczych detali widocznych na fotkach. Dla mnie to jest czepianie się
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10059 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214358
teraz to już chyba wszystko w rękach natalijki ;) każdy się wypowiedział, ''doradził'' mniej lub bardziej, a co ona z tym zrobi to jej sprawa

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
jeszcze raz mówię - róbmy swoje i nie przeszkadzajmy innym w tym co robią - szczególnie jeśli ktoś wybrał świadomie inną drogę. Co to komu przeszkadza -- nawet jeśli to nie jest optymalne rozwiązanie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym chciała. I dlatego nie prowadzę dziennika, bo ni jednego razu nie było w nim dyskusji na jakikolwiek temat, czy to dietetyczny, czy sylwetkowy.

Dziękuję sfrocia.

Dla mnie suma summarum ta dyskusja była FAJNA i zakończyła się też fajnie, bo dostaliśmy sympatyczny art. Biczować sie nie będę, może jeszcze jakiś bajzel wzniecę w dziale o dopingu dla kobiet, to też ktoś mądry napisze solidne opracowanie.
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Bull za pkt 1 regulaminu
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
koniec prowokacji i zaczepek - teraz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
jurysdykcja
Ja bym chciała. I dlatego nie prowadzę dziennika, bo ni jednego razu nie było w nim dyskusji na jakikolwiek temat, czy to dietetyczny, czy sylwetkowy.

Dziękuję sfrocia.

Dla mnie suma summarum ta dyskusja była FAJNA i zakończyła się też fajnie, bo dostaliśmy sympatyczny art. Biczować sie nie będę, może jeszcze jakiś bajzel wzniecę w dziale o dopingu dla kobiet, to też ktoś mądry napisze solidne opracowanie.


ale taką dyskusję można sprowokować delikatniej bez sprawiania przykrości konkretnej osobie w jej dzienniku. Zakładasz temat, piszesz swoje zdanie i prosisz o opinie innych. No i sobie dyskutujemy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
Bull ma rację - nie kłóćmy się. Do niczego to nie prowadzi. Tylko proszę o więcej dystansu na przyszłość.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
Jakby co, to napisałam u siebie :)
Pomysły na posiłki i podbicie kaloryczności mile widziane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123838
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium