SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Night, a kogo msz konretnie na mysli:P?
akurat byłam u niej na tym szkoleniu. podobało mi się, tylko że ja dopiero raczkuję w tym temacie

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Nie chce mi się tu pisać na publiku - bo to potem powód do ewentualnych niepotrzebnych postów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ogólnie sama zauważysz że wielu młodych "trenerów" lub gwiazd youtuba - lubi wygłaszać kategoryczne sądy. Zapominają jednak że nie ma czegoś naj- w każdych warunkach. Można mówić o czymś najlepszym, najgorszym tylko przy określonych zmiennych które sobie w danej chwili sprecyzujemy oraz uznamy że pozostałe zmienne wpływające na rzeczywistość nie ulegają zmianom również. To mnie drażni najbardziej. No i zżynanie żywcem filmów gwiazd amerykańskich i sprzedawanie jako swoje mało rozgarniętej gawiedzi która pieje z zachwytu i uważa że wreszcie trafiła na kanał jakiegoś guru i teraz to już będą wiedzieli wszystko bo im ten półbóg wyłoży czarno na białym wszystko co i jak ma być.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Np są fajne stare filmy Marka Rippetoe odnośnie wykonywania podstawowych ćwiczeń. I można trafić na niemal dokładne ich klony gdzie sprzedaje się jako swoje patenty Rippetoe właśnie bez wspomnienia źródła. Takie małe skoorwysyństwo - ale w oczach odbiorców wychodzisz na guru który tyle wie. Ja bym się zupełnie nie czepiał gdyby gdzieś pod filmikiem gość dorzucił linka do oryginału, ale po co. Przecież można udawać że się jest geniuszem w wieku lat dwudziestu i wie więcej niż jakiś tam faktycznie konkretny trener.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
tzn, z tych młodziutkich jutuberów oglądam tylko sakera i tego goscia od squats and milk. tylko że z sakerem się zgadzam, nie uważam, żeby gadał jakies głupoty:P

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
squats and milk to po prostu nie mogę słuchać tego gościa - sposób wypowiedzi i właśnie prawdy objawione bez cienia szarości. Saker - to właśnie przykład takiego zżynacza patentów bez podawania źródeł - no bo są ze stanów to po co.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
dobra - skończmy temat bo zrzędzę jak stary piernik. Teraz o czymś pozytywnym popiszmy. Co dziś jecie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a to fakt, czytam dużo t-nation i rzeczywiscie "zrzyna", ale głupot nie gada .
nic specjalnego, chyba, ze mi ktos podrzuci jakis pomysl xD

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Nie mówię że gada głupoty - ale są takie smaczki które można powiedzieć wymyślili różni trenerzy. I jeśli coś takiego ktoś omawia - to by wypadało powiedzieć że to pochodzi od takiego a takiego trenera. Nic więcej nie wymagam. Bo omawianie ogólnych jakichś prawideł - to ok. Jak ktoś od lat śledzi branżowe portale to wie o czym piszą na przykład na elitefts i potem jak widzę w Polsce filmik o tym dokładnie bez podania informacji że taką ciekawostkę to wymyślił ten a ten - to uważam to za cienkie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
widzisz, bo my mamy taką mała przewagę: my CZYTAMY podczas gdy teraz się już tylko ogląda.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium