SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chyba też wolę w bloku... jak pomyśle ile pracy jest na zewnątrz, jak sie ma dom z działką i chce mieć ładny ogród, sad, albo swoje warzywa... juz nie mówiąc o myciu okien, sprzataniu itp... moi rodzice mają dom i powoli już brakuje im sił, żeby wszystko ogarnąć...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
coś za coś - w bloku nie wyjdziesz na ganek, żeby się napić kawy, albo nie wypuścisz dzieci na ogród, żeby się bawiły. Nie zrobisz grilla z przyjaciółmi czy rodziną. Jak Cie stać na dom to Cię stać, żeby ktoś raz w roku umył za Ciebie okna, albo wysprzatał cała chatę na święta. Marzy mi się domek 150m z niewielkim terenem. Tak, żeby sobie kichnąć i sąsiad za ścianą nie mówił na zdrowie myślę, że jeszcze wszystko przede mną

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tylko żałuje, ze nie mam jeszcze jednego pokoju, bo by mi sie przydał... no może dwa owszem, w bloku nie ma tyle prywatności, ale mam taras, to od biedy mogę tam sie kawy napić, osiedle zamknięte, strzeżone, wiec dzieciaki wychodzą same sie bawić i w dodatku zawsze towarzystwo znajdą, zieleni sporo ma osiedlu i firma do tego, wiec wszystko zadbane. A gdyby mi sie kiedyś zachciało ogródka, to działki są po drugiej stronie ulicy, może ktoś zechce sprzedać. Tylko sąsiadów sobie nie może wybrać niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
kiedys jak juz nie będę musiała pracować w dużym mieście wyniosę się do jakiejś mieściny. Strasznie mnie mieściny ciągną, choć to pociąg raczej czysto teoretyczny bo w takiej małej to nigdy nie mieszkałam więc może się rozczaruję. Mój konkubent ciągnie do domku pod Warszawę a ja się nie daję. Na tym tle pielęgnujemy ognistą różnicę zdań. Bo jak sobie pomyślę że mam do kolejki jakieś 10 km dymać rowerem bądź samochodem, potem jechać kolejką jakieś 30 min potem jeszcze autobusem przez Warszawę kolejne 20-30 min to ja pozwole sobie wzgardzić rozkoszą posiadania domku. Zwłaszcza że pacholęta dorosły i już jedno tylko w domu. Raczej podwórko jest na ostatnim miejscu atrakcyjności mieszkaniowej. Sąsiadów mam przemiłych w bloku i zaprzyjażnionych i mieszkam blisko metra więc nikt sie nie wykręci, że do mnie ciężko dojechać. A Jak bym się już na tą wiochę wyniosła to nikt tak do mnie nie wpadnie na kawkę tylko pewnie na caly weekend. No dylematy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
dylematy
mi się marzy swój domek mały, pies kot, taras z widokiem na las, na którym bdę pić kawę< duża kuchnia z wielkim oknem
i najlepiej pry domu własne kury i krówka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Cześć Bziu, własny drob też mnie nęci. Już raz mieliśmy tak w domku wakacyjnym, niestety lis zeżarł wszystkie indyki, została jedna poturbowana indyczka. Indyczka Irena została na dożywociu u sąsiadki, była niesamowitym indykiem bardzo zżytym z ludźmi, przychodzila na wołanie i nadstawiala łysą główkę do głaskania. Wszyscy ją uwielbiali.
Co do krowy to pewnie dla mleka byś ją chciała, tylko co byś robiła z cielakiem. To trochę dylemat jednak...


Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2018-11-24 18:46:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Moze jeszcze kozę? Ponoć mleczko zdrowsze i mniej problemu z karmieniem - zje wszystko, łącznie z praniem:)
W teorii bym chciała jak Wy, ale zostawiam to sobie w głowie w pokoiku pt "piękne marzenie - nie spełniać - bo się okaże przekleństwem":)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 192631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
mleko kozie - mistrzostwo - moze "wania" specyficznie (okreslam, ze kozim cyckiem), ale malo alergizujace - Manola na kozim od 1 roku zycia, a do tegoz 1 walesalismy sie po lekarzach nie wiedzac na co ma uczulenie, az w koncu zwykly nasz pediatra z nfz uparla sie na krowe i trafila :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Duże mieszkanie czy mały domek - żadna różnica, jedno i drugie trzeba sprzątać Jak ktoś ma czas na ogródek, warzywa itp. to niech się bawi, mi wystarczy wersja minimalistyczna.
Zdecydowanie nie jestem stworzona do mieszkania w bloku, sąsiedzi mnie denerwują, do tego fakt, że dosłownie wszystko słychać przez ściany.
Z domkiem trochę roboty, ale robota na świeżym powietrzu i dla siebie więc to inaczej. Zresztą tesciowie mają i wcale tak dużo roboty nie ma, teściowa większość dnia spędza siedząc na trasie
A z dojazdami różnie bywa. Ja dojeżdżam do pracy 30km w jedną stronę i tylko własne auto wchodzi w grę, bo komunikacją na drugi koniec miasta to z 2-3h i minimum 2 przesiadki albo nawet 4.
Na dodatek na obrzeżach i w podmiejskich wioskach normalnie żłobki i przedszkola, łatwiej się tam dostać bo dzieci mniej a w tym moim wielkim mieście to szans na żłobek żadnych, nawet jak prywatne otwierają to jeszcze budować nie skończą a już miejsc nie ma.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2018-11-25 22:12:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium