SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Być kobietą, byc kobietą :D
I wszystko jasne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
ale faceci nie są lepsi - ja na co dzień mam takich pod ręką na siłowni. I w sumie mam twarde postanowienie "nie odzywać się nieproszonym". Czasem je łamię jednak jak ktoś sobie zdrowie niszczy. Ogólnie coraz gorzej ludzie przyjmują krytykę i uwagi od innych

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To akurat podobno naturalne. Ja przyznam, że musiałam się nauczyć przyjmować krytykę i nie było to łatwe i naturalne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
ale coraz więcej ludzi reaguje agresywnie. Niektórzy reagują ucieczką

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ja ostatnio zrobiłam komplement facetowi, o którym wspominałam, że sam z siebie podchodzi i fajnie asystuje kiedy trzeba. Po jednej takiej akcji powiedziałam: Dzięki, jesteś jedyną osobą, któaa mnie nie wkoorwia jak do mnie podchodzi. Jego mina - bezcenna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
powinien się czuć dowartościowany

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Hmm może też tak być że przez to ludzie boją się komentować coś na siłce :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Bo naprawe fajny facet. Nie gada bez potrzeby, nie zaczepia, podejdzie kiedy trzeba i to często wystarcza


Zmieniony przez - kleine-hexe w dniu 2016-03-08 10:26:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
paula.cw
Hmm może też tak być że przez to ludzie boją się komentować coś na siłce :/


ja tam się nie boję - ale odczuwam bezużyteczność tego. A nie lubię tracić czasu na uświadamianie bezmózgów którym jednym uchem wpada a drugim wypada. Kobiety reagują inaczej - chętniej pytają i w ogóle. Faceci - szczególnie młodzi - masakra. Bezstresowe wychowanie procentuje

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium