SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Night - takie turystyczne sandaly sa calkiem ok. I sa meskie. 3 paski, podeszwa i juz. Wygodne, po gorkach mozna w nich nawet smigac. Polecam. Ja mam firmy Teva od kilku lat i sa na razie nie do zajechania. No i latem przynajmniej noga moze odychac.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Może kwestia gustu - ja się nie przemogę do śmierci. jak to mówią - po moim trupie .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Wiesz, legionisci rzymscy chodzili w sandalach, a im ciezko ujac meskosci.
Ale nie kazdy lubi. Ja bym w zyciu szpilek nie zalozyla.



Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-08-30 10:05:39

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Trochę inne czasy i klimat. Ale niech będzie że to nie o męskość chodzi a o ogólny wygląd. Mi nie pasuje w ogóle. Nigdy nie będę czegoś takiego nosił.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
teraz ciekawe buty zaczynają robić firmy - bez numeracji. Tylko rozmiary s,m,l - dopasowują się w dość dużej mierze do stopy. Ciekawy patent

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Numeracja to jest temat rzeka. Kazdy producent ma swoja. Trzeba ogarniac 3-4 rozmiarowki, bo amerykansja jest inna, angielsja tez... Taki drobiazg i tyle radosci. D

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Ja generalnie najbardziej ze sportowych lubię buty reeboka - rzadziej coś tam nike kupuję. Ale numeracja jest u tych producentów też inna. Zawsze trzeba patrzeć na długość wkładki a nie numerację bo się można sparzyć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22626 Napisanych postów 11153 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356342
Dokladnie. Dlugosc wkladki tk podstawa, ale nie zawsze wystarczy.
Czesto nawet u jednego producenta trzeba brac inny rozmiar w zaleznosci od modelu - bo roznia sie chocby szerokoscia.

W sumie, to ja kupujac buty, mam czesto wrazenie, ze na swiecie sa sami ludzie o waskich stopkach z niskim podbiciem. Innych modeli to ze swieca szukac.

O rozmiarowce damskich butow konczacej sie na 41 max. 42 to juz nawet nie wspominam. Zreszta jakby sie nie konczyla, to i tak bym wiele nie zyskala bo babkie uty sa wezsze niz meskie, a mi sie czesto i meskie wydaja ciasne.




Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2017-08-30 11:28:39

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Ja mam niską stopę i też dość szeroką - i faktycznie sporo butów jest za wąskich. Najlepiej mierzyć konkretny model. Ale często się nie da zmierzyć bo najbliższy stacjonarny sklep jest kilkaset kilometrów od miejsca zamieszkania. Sam ciekaw jestem jak te jordany które kupiłem (przez net) będą pasowały do mojego kopyta.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Chcielibyśmy po wakacjach odpalić jakiś konkurs/program dla forumowiczek. Jakieś nasze pomysły na to już są - ale zawsze lubię posłuchać czego Wy ewentualnie byście potrzebowały. także czekam na sugestie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium