SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
O matko :)

Bolało - tyłki w górze, okrągłe plecy, przeprostowywanie się do tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Że ich to nie boli :P
A mi szkoda tych babek co za te treningi płacą :) Czasem tak patrzę i myślę że zrobiłabym to lepiej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Mam podobne odczucia. Najbardziej cierpię, jak widzę planka z tyłkiem w górze, a personalny siedzi i się gapi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dokładnie.... A jeszcze akurat wczoraj pisałam "artykuł" o tym dlaczego nie ćwiczyć na maszynach i specjalnie obserwowałam cały trening dzisiaj i oczywiście 90% to maszyny....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Przykre. Ostatnio widziałam trenerkę personalną, która kazała dziewczynie robić planka z nogami na trx...Dziewczyna pierwszy raz w życiu na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
paula.cw
Dokładnie.... A jeszcze akurat wczoraj pisałam "artykuł" o tym dlaczego nie ćwiczyć na maszynach i specjalnie obserwowałam cały trening dzisiaj i oczywiście 90% to maszyny....


Wyjątkowo wpadłam do spamu... w zasadzie większą objętość mojego (ciężkiego) treningu pleców robię na maszynach I w treningu nóg (jeszcze cięższym) też mam maszyny
Absolutnie nie widze powodu aby eliminować maszyny ze swojego treningu.
A początkującą, stawiającą pierwsze kroki na siłce, też wrzucisz na wolne cięzary tak z marszu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
U mnie byl taki trener co wiekszosc treningu przegadywal z podopiecznymi, ale one nie sprawialy wrazenia rozczarowanych pomachaly troche rekami, nogami, spacer po biezni i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Współczuję. Jak nie urok to sraczka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Kokosik

A początkującą, stawiającą pierwsze kroki na siłce, też wrzucisz na wolne ciężary tak z marszu?



ja wrzucam - choćby dla nauki koordynacji, uruchamiania mięśni stabilizujących oraz nauki od razu poprawnej techniki
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium