SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
To racja, ale takie szybkie cięcie załóżmy z 2400 na 1800 na 4 tygodnie może przynieść mniejsze szkody, niż cięcie po 100-200 kcal i siedzenie w deficycie po 10-12 tygodni. Tak mi się wydaje.
Zresztą mini cut nie jest raczej narzędziem do redukcji super formy a kilkutygodniowego odpoczynku od masy, poprawy reakcji na większą ilość kalorii i przedłużenie możliwości masowania bez zalewania.
Chyba wypróbuję na sobie bo na typowa redukcję w tym roku nie mam ochoty.



Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2018-02-22 13:43:28

Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2018-02-22 13:43:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
u faceta na bank fajna sprawa - u kobiety to taki 4 tygodniowy myślę że zależy jak u niej przebiega PMS chociażby, jak długo woda się trzyma i parę innych kwestii. Ale też na bank nie będzie źle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
A jak widzisz trening na cięciu z np. 3200 na 2400 ?
Objętość zostaje a obniżamy intensywność?

Pytam tu, bo może ktoś też wykorzysta, a to jest najczęściej odwiedzany dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Powiem Ci co się u mnie sprawdza najlepiej. Ja się staram intensywność - obciążenia trzymać na jak najwyższym bezpiecznym poziomie. Natomiast z wiekiem rekompensuję to wzrostem - można to nazwać - ekstensywności treningu. Czyli wydłużam czas całego treningu - wiem ze to niepoprawne politycznie, ale na mnie się sprawdza najlepiej. Przy czym można też robić tak jak piszesz - mniejsza intensywność, jakieś dodatkowe formy aktywności dla przepalenia większej ilości kalorii.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Czyli starasz się utrzymywać ciężar (wiadomo, aby spadki mięśni były mniejsze), ale z racji ujemnego bilansu i mniej sił wydłużasz przerwy pomiędzy seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
tak - a czasem robię więcej serii na ciut mniejszym ciężarze. Zazwyczaj też mniejsza liczba powtórzeń się może zdarzyć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Staram się wykonać mniej więcej tak samo ciężką pracę jak w okresie kiedy jest dużo kalorii - i stosuję w tym celu różne zabiegi. Żeby nei było że wszystko robię pod prąd to w ćwiczeniach uzupełniających staram się strasznie zasuwać na tempo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ma ktoś jakiś patent na PMS trwający 2 tyg? XD
nawet nie pod kątem nastroju a retencji wody i bolesności piersi... bo wykończe się
zacczęłam redukcje, a waże więcej niż na masie XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
A jak u Ciebie z wypoczynkiem, stresem. Może to się dołożyło.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium