SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kokosik pewnie, że dla początkujących jako pierwszy trening maszyny są jak najbardziej ok. I w przypadku jakiś kontuzji często maszyny się lepiej sprawdzą. Albo przy celowaniu w konkretny mięsień.
Ale przy treningu ogólnorozwojowym u kobiet które mają sporo do rzucenia wolne ciężary będą lepsze moim zdaniem. A wiem, że już od jakiegoś czasu trenują z tym trenerem więc to nie był pierwszy raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ula tutaj to w większości podobnie wygląda. A najbardziej i tak rozwala mnie jak babka sobie ćwiczy i to niezbyt intensywnie i poprawnie a trener w komórkę wpatrzony :)
Brakuje mi takich trenerów co by zmotywowali trochę :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
paula.cw
Dokładnie.... A jeszcze akurat wczoraj pisałam "artykuł" o tym dlaczego nie ćwiczyć na maszynach i specjalnie obserwowałam cały trening dzisiaj i oczywiście 90% to maszyny....


z kontestu wynika negacja ćwiczeń na maszynach
maszyny nie są złe
maszyny się przydają w różnych okresach trenigowych i w różnych celach są stosowane

nie lubię bardzo jednoznacznych stwierdzeń, bardzo... i nigdzie nie zanegowałam ćwiczeń z wolnym cięzarem
ale ok - spam to spam, nie przywiązujmy się do wypowiedzi tu padających

miłego popołudnia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kokosik własnie aż się cofnęłam i zauważyłam, że źle to ujęłam. Przyznaję rację a wydźwięk nie miał być taki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Z drugiej strony - kazdemu wedle potrzeb, dziewczyny same tego najwyrazniej chca, zawsze moga powiedziec, ze przeciez "chodze na silownie z trenerem personalnym" co sie kojarzy z wyciskiem. Mnie zwyczajnie byloby szkoda kasy, bo jak juz bym tak chodzila z kims za kase to bym chciala wycisnac z siebie ile sie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Myślę, że to jednak często brak wiedzy i świadomości.
Jak pójdę do lekarza i nie "do edukuję" się wcześniej o podstawach dt. danego problemu to łykam wszystko co mi lekarz powie... Więc tu pewnie podobnie. A może rzeczywiście część lubi mieć świadomość że po prostu coś robi. Nie ważny czy efektywnie.
Jakbym miała kasę to bym chciala chodzić do takiego co wyciśnie ze mnie siódme poty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Pewnie jest trochę takich i troche takich ;)

Ja zreszta sie chyba nie powinnam wypowiadac, bo od dluzszego czasu to na treningu nie bylam i pewnie teraz tez by sie na machaniu skonczylo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
ale też oceniamy z własnej perspektywy ;)
moja koleżanka, trenerka personalna, część swoich klientów musi zaganiać do roboty, bo im się zwyczajnie nie chce wysilać. Biorą regularnie personalki, ale po to żeby chyba się lepiej poczuć, że idą na siłownię i robią coś pod okiem trenera. Ale wykazują zero zaangażowania ze swojej strony.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Też racja miss. To tak jak moi koledzy z pracy i karta multisporta w portfelu :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium