SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik
Dobry podcast. Na pewno zapamiętam opinię dotyczącą pistoletów do masaży i rolerów z wypustkami i bez:)


Każdy zapamięta co innego u mnie pierwsza myśl - trzeba kupić maczugę

Poza tym ważna rzecz - czyli trening nie może być nudny. Tu jestem najlepszym przykładem na potwierdzenie tego Rozciągnie jest dla mnie nudne, typowe ćwiczenia na mobilność też mnie nudzą, mam poczucie straty czasu i braku progresu więc zawsze w końcu odpuszczam. Ja potrzebuję czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
Dokladnie, jak nie widzisz sensu i nuda to nie bedziesz i tak robic :)

Ja tez o maczudze pomyslalam, hehe, taki fajny skill, i jaki praktyczny :) ale w kontekscie twoim Viki tam byl taki fragment o biegaczach i slabej mobilnosci juz nie pamietam czy w dwojkach czy gdzies indziej, ale gdzies w dole ciala :) i automatyczna odpowiedz praktycznie kazdego byla taka, ze pewnie robi wszystkiego za duzo, za duzy load :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 17.01.2023 15:18:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Maczuga fajna sprawa ale tak na prawdę rzadko używana. Na mojej siłce właściciel ją sprzedał bo leżała chyba z rok nie ruszona

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Fighter kiedyś wrzucał filmik z treningu z maczugą, to był chyba nawet zalecany trening pod OCR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
rion10
Maczuga fajna sprawa ale tak na prawdę rzadko używana. Na mojej siłce właściciel ją sprzedał bo leżała chyba z rok nie ruszona

Bo to musi znalezc sie jakis niezly wariat, ktory lubi takie dziwactwa i wyzwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
madzia_666
Dokladnie, jak nie widzisz sensu i nuda to nie bedziesz i tak robic :)

Ja tez o maczudze pomyslalam, hehe, taki fajny skill, i jaki praktyczny :) ale w kontekscie twoim Viki tam byl taki fragment o biegaczach i slabej mobilnosci juz nie pamietam czy w dwojkach czy gdzies indziej, ale gdzies w dole ciala :) i automatyczna odpowiedz praktycznie kazdego byla taka, ze pewnie robi wszystkiego za duzo, za duzy load :)



Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 17.01.2023 15:18:51


Moja objętość biegowa naprawdę jest mała, bo tylko 35-40 km tygodniowo. Maratończycy robią tygodniowo 80-140 a ultrasi nawet 200. Teoretycznie robiąc mniej niż 50 tygodniowo nie powinnam myśleć o ultra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
Chodzi o objetosc wszystkiego co robisz, nie tylko biegowa, plus silowa, plus styl zycia, co robisz tez pozatreningowo.

Ile ktos jest w stanie zniesc to indywidualne, a ultrasem tez nie zostaje kazdy z lapanki, pewne predyspozycje trzeba miec, ci z gorszymi mozliwosciami regeneracyjnymi, innymi problemami po prostu sie wykruszaja pewnie :)


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 17.01.2023 15:31:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
madzia_666
rion10
Maczuga fajna sprawa ale tak na prawdę rzadko używana. Na mojej siłce właściciel ją sprzedał bo leżała chyba z rok nie ruszona

Bo to musi znalezc sie jakis niezly wariat, ktory lubi takie dziwactwa i wyzwania


Sam sprzęt fajny tylko ludzie na siłkach często dziwni Znam szefa swojej siłki i kupił cały zestaw fajnych kettli poza mną trenują nimi chyba 3 osoby, chcieli trx też kupił chyba 3 czy 4 też leżą w kącie, ostatnio jeszcze ktoś wspominał o prowlerze (sankach) ale już powiedział, że nie bo nikt nie będzie tego używał
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22023 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
Kurde, moxe to jakis wstyd, ale ja nigdy sanek nie robilam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium