SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ciężko z czasem po powrocie z urlopu ale już się powoli ogarniam :p i juz sobie nawet obczailam gdzie i o której wiec pierwszy krok zrobiony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A meduje na razie w spamie ze tragedii po pomiarach nie ma. Są jakieś plusy ale nie jest to swiniomasa wiec sam Foodmap może starczy na razie a licżyć nie będę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
spróbuj i obserwuj

ja napuchłam, ale z wyliczen wynika mi ze mam owulacje teraz, wiec mam nadzieje ze zjedzie :P bo nogi mam ciezkie :P
w sumie to tez mam domsy takie ze ledwo sie poruszam wiec i od tego pewnie woda stoi

a tak poza tym to wczoraj swietny piatek mialam, spedzilam go na plazy i monciaku ze znajomą
poza tym szykuje sie najcieplejszy weekend wakacji i mam zamair z niego korzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no ja może jutro . dziś to już się nie ogarnę

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Moze w końcu jakieś opalanie zalicze. A ja dzisiaj e ramach aktywności idę na dmuchany tor przeszkód :) A potem żarcie na kółkach bo finał jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
O Paula , my też na dmuchańce, ale takie dla dzieciaków , podobno ok 4 godziny non stop żeby wszystkie zejść

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
tutaj to takie podobne do tego co było kiedyś e programie telewizyjnym. Może być śmiesznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
O jaaaa to jest mega

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Heja :)
Ja dzis troche siedze w pracy, a jutro biegamy, chyba w najcieplejszy dzień ;) ja na szczęście tylkk piatke, ale G.sie bedzie meczyl z polmaratonem
A potem grill juz chyba na pozegnanie lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Może uda nam się jakieś fotki zrobić :P
Ula o ktorej jest bieg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium