SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20739 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607914
Czy my na pewno mówimy o tych samych ciastkach? https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Fitking_Delicious_Cookie_Double_Chocolate-opis41143.html

Ja to mam jakieś inne smaki Żadne frużeliny mi nie podchodzą, sosy czuć chemią, wszelkie nutlove i tym podobne kremy mi nie smakują. Ale te ciastka... no bez końca mogłabym jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627840
Fuzelina tylko w opcji łyżeczka - max 2.tez mi leci chemia i plastikowe pudło mnie obrzydza. Ale żurawina pierwsza klasa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ghorta
Ej, ale argumentum ad hitlerum z góry przegrywa dyskusję. ;)
Takie jest prawo Godwina.

A bardziej poważnie - to jednak porównywanie znakowania ludzi w celu masowego i zaplanowanego ludobójstwa do nieobowiązkowych (jak na razie) szczepień jest jednak słabe. Tak po prostu. Bycie Żydem wówczas oznaczało wyrok śmierci i nie można było po prostu przestać nim być, brak szczepienia teraz to (być może) brak wakacji w Grecji czy Bułgarii. I można zdecydować czy chce się szczepić czy jednak nie.
No jednak nie ten sam kaliber.




Pożyjemy - zobaczymy. Najbliższe lata pokażą w którą stronę to pójdzie. Nowy ład, plan odbudowy po tej hecy z wirusem - i zobaczymy jak bardzo wolni pozostaniemy.

osobiście mam głęboko ... nie powiem gdzie ... urlop za granicą itp. kwestie. Na miejscu w Polsce też są fajne miejscówki - choćby moje ukochane Mazury. Ale jak mi powiedzą że muszę się zaszczepić żeby dalej pracować - to to już takie śmieszne nie będzie. A niestety słychać takie głosy ze strony różnych partii będących i pchających się do władzy w Polsce. Obym za 2-3 lata mógł się z tego pośmiać i powiedzieć jak bardzo byłem głupi podejrzewając nawet, że coś takiego może się zdarzyć.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2021-05-01 09:24:01
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
sorry, ale wystraczy, ze każdy z nas używa internetu i ma smartfona, serio nie ma potrzeby wstrzykiwania nam czegokolwiek, żeby wsyztsko o nas wiedzieć i żbey nami manipulować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ale to zupełnie nie w tym rzecz. Chodzi o zabieranie po kawałku wolności. Nie chciałbym żeby ktoś za mnie decydował co mam jeść, gdzie mogę a gdzie nie mogę pójść, o czym mam prawo się dowiedzieć z mediów a o czym nie, co mam prawo powiedzieć a czego nie itd. itp. Sama szczepionka to tylko mały klocek w całej układance - sam w sobie niewiele znaczący, ale w połączeniu z pozostałymi nabiera innego znaczenia.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778015
Night, a Ty będziesz się szczepił? Bo pamiętam, że wspominałeś, że najprawdopodobniej przeszedłeś.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 311 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9139
Ja mam szczepienie w przyszłym tygodniu. Opowiem jak wrażenia :P ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
rion10
Night, a Ty będziesz się szczepił? Bo pamiętam, że wspominałeś, że najprawdopodobniej przeszedłeś.

Nie będę, właśnie dlatego że przechorowałem. Chyba że mi postawią warunek - szczepisz się albo nie pracujesz. Natomiast nie mam na to papierka że byłem chory, bo nie poszedłem na test. Ale od tego czasu nie miałem nawet kataru - czyli od października 2020. Nie jestem przeciwnikiem szczepień - ale to ma być moja i tylko moja decyzja. Poza tym uważam że kłamanie w mediach - bo nie mówi się otwarcie że te preparaty są w fazie testów do 2023 roku i są na razie na rok dopuszczone warunkowo na rynek - to cenzura jak za komuny. Gdyby to była gra w otwarte karty to bym tak na to nie patrzył, ale jak pewne kwestie się ukrywa i nie mówi o nich otwarcie - to czuję się manipulowany. Zresztą ja jestem mocno przekorną osobą i nie lubię chadzać ze stadem. Wiele razy już się w życiu postawiłem i nie zrobiłem czegoś co było mi sugerowane że powinienem. Żadnej z tych decyzji nie żałuję. Chociaż czasem wiązało się to z solidnym kopem w moją doopę.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2021-05-02 11:54:13
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium