SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W wakacje przerwę mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
to jest normalne - na początku domsy są zawsze. Mogą do tego się dokładać słaba regeneracja i jakieś braki w diecie oraz przeładowany niepotrzebnie trening.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Myślałam że ten początek krócej trwa. :) Będziemy się przyglądać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
tak jak pisałem - niech popatrzy na swoją michę i makra czy są wystarczające, ile śpi, czy nie ma przesadzonego jak na swój poziom treningu. Czy

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To jest myśl. Miska ukladana była te pół roku temu i cały czas na oko jest więc warto sprawdzić il mu tego wychodzi i czy nie za mało. Snu oboje pilnujemy na szczęście. Poziom powinien być ok, ale też sprawdzimy czy nie za dużo :) Aż żałuję że mu się nie chce dziennika prowadzić tylko woli w gry grać, mogło by to przynieść korzysci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Moze tez brakowac antyoksydantow. Takich jak wit c czy e. W duzej mierze to jwdnak kwestia indywidualna.
Ja mniejsze jub wieksze domsy mam prawie zawsze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dobrze wiedzieć że taka może być po prostu jego uroda :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
no wlasnie ja np. nie mam w ogóle zakwasów i ciągle zwalam na to że chyba się obijam z ciężarem zakwasy miałam może 2-3 dni po pierwszych treningach na siłowni, ciekawe od czego to zależy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja domsy mam rzadko, ale czasem miewam. Ale zazwyczaj delikatnie czuję przy konkretnych ruchach tylko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6526 Napisanych postów 36034 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679811
To sprawa indywidualna ale i tak nie ma kozaka, którego nie można zamęczyć tak, że będzie miał domsy. Tylko, że one wcale nie są wyznacznikiem idealnego treningu. Owszem to parametr, który sporo mówi o charakterze wykonanej pracy - ale nie koniecznie o efektywności treningu w przypadku różnych celów treningowych. Generalnie - są ok, nie ma ok - ale warto wtedy rozważyć czy nie przegapia się czegoś co powoduje za słaby bodziec treningowy. Jeśli nie przeoczyliśmy nic i wszystko mamy pod kontrolą - tez ok.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-02-12 13:41:21

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium