SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no tak tak, ja juz dzialam w zasadzie od jakiegos czasu jako trener etc, bylam ograniczona i niemoglam sie rozwijac, bo czas czas czas

mysle nawet zeby jeszcze podyplomowke z dietetyki zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
dobry pomysł - po pierwsze ludzie lubią widzieć różne papierki/dyplomy/świadectwa itp. a p[o drugie dla samej siebie. Niestety w takiej pipidówie w jakiej ja mieszkam to bym z tego nie wyżył - za mało chętnych i przede wszystkim za niskie stawki.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no na pewno w duzym miescie mozliwosci sa wieksze
narazie nastawia sie nie na kase, a na rozwoj. Kase tyle,zeby moc zyc. Mysle, ze z czasem to sie samo wyklaruje
Zreszta juz teraz jestem w miare rozpoznawalna osoba na troijmiejskim rynku trenerow. Mam zamiar jeszcze sie ksztalcic i rozwijac. Przede wszytskim chce mi sie, lubie to,wiec jesem nastawiona pozytywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Super, trzymam kciuki za powodzenie. I na bank się uda. Jest sporo nisz które można wykorzystać - bo są takie grupy ludzi które by chciały ćwiczyć a oferty dla nich trochę brak. Kwestia wyjścia z propozycją. Z tego się rodzą na serio ciekawe efekty - znajoma robił różne szalone rzeczy w tej branży ale w Warszawie. Byłem pod wielkim wrażeniem inwencji i siły przebicia, którą miała.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Nigdy nie odrzucaj nawet najbardziej szalonych i niedorzecznych na pierwszy rzut oka pomysłów na znalezienie niszy w rynku. Można ją sobie stworzyć samemu i być pierwszym/ą na rynku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
prawdopodobnie masz rację, jedyne czego trzeba to odwagi i siły przebicia!

w razie pomysłów chętnie wsłucham
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ale to na priva jak coś - bo jeszcze Ci się konkurencja pojawi po przeczytaniu tutaj.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
melduję się na posterunku i zaraz znikam na jakiś czas

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium