SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
mama - nie. Chociaż do momentu kiedy się nie urodziłem podobno świetnie biegała. A ja się urodziłem jak mieli 20 lat - także szybko.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2016-03-22 09:16:15

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Ooo to fajnie, masz mlodych rodzicow. Czyli masz dwojke chlopakow. Tzn ja tez uwazam, ze wyczyn to jest dewastujacy, pamietam z tej gimnastyki, ze przyrzekalam sobie, ze nigdy wiecej, duza presja, bardzo duza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
i tak i nie: każdy w rodzinie coś trenował i był aktywny. ale w szkole. w dorosłym życiu to się ucięło

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Moi rodzice nie sportowi w ogóle. Mama jakoś po 40 dopiero zaczęła :P Tatę też namawiam teraz dopiero. W sumie jak byli młodzi to może coś tam trenowali. Mój tata latał szybowcami- tyle wiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Mój ojciec o ile ma czas to dalej ćwiczy - to pasjonat.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Taki ojciec to jak ten uzytkownik Ojan czy jakos ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Ale za to już się z mamą na siłownię na świeta umówiłam :P Musze u siebie zrobić trzy treningi aż to ją namówiłam żeby poszła ze mną :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
i bardzo fajnie

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Carmen2
Taki ojciec to jak ten uzytkownik Ojan czy jakos ;)


ale mój bardziej siłowo zawsze ćwiczył - nigdy nie będę tak silny jak on. Kulturystyka to tak pobocznie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Fajnie ze sie dala namowic. Ja jak robilam jakies dywanowki to czasem cwiczyla ze mna mama. Ale jak na porobili zdjecia to wyszlo, ze wszystko kaszanila, nie moglam na nia patrzec, bo mi sie smiac chcialo ale bylysmy razem na paru wczasach z programem sportowym. Tylko na konia sie nie odwazyla wsiasc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

walka Rzymianki o siebie

Wiecej