SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Oh Ty moja blyskawico, dzieki! Ale jak zwykle mam dodatkowe pytanie: co mobilizacji tez sie taka nada? Jak tak to git ;) Bedzie moja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
W domu mam inne, ale na siłowni takich uzywam i jak najbardziej się nada :)
Jestem zakupowcem, więc w takich sprawach działam raz dwa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Zakupowiec to to samo co zakupoholik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nie, ale bycie zakupoholikiem przydaje się w byciu zakupowcem i na odwrót :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Carmen2
cod123
hej, wtrącę się z pytaniem z innej beczki. Jaką polecacie gumę do podciągania? bo na allegro tego tyle, że już nie wiem. są i tanie i drogie. Widziałam, że są też różne opory, na początek to chyba taką z największym? może ktoś ma jakieś konkretne i poleca


Czesc wszystkim, tez sie zastanawialam nad ta guma/tasma i Bziu polecila mi z tych ale tez nie wiedziala jaka mocna powinna byc na poczatek. A macie linka do tych power band? Jak wklepuje w google to mi jakies zespoly muzyczne wyskakuja ;)

http://thornfit.pl/collections/superbands






wszystko mozna na allegro albo aliexpres znalezc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22590 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Fajnie, że temat gum wyszedł, bo też muszę kupić i widzę, że te polecane, to takiego typu jak Marbo robi, a właśnie nad tymi od nich się zastanawiałam.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Ghorta zwrocilam uwage, ze sie tez zastanawialas i nawet przejrzalam sobie ta cala stronke, bardzo fajna. Kupie sobie tam tez inne rzeczy ale nie zauwazylam zebys zaznaczyla, ze chcesz sie tez na tej gumie tez podciagac. Gdybys jednak chciala to ta co linkowalas moze byc za krotka, bo ma 102 cm, a te z alegro, co na szybko znalazla na moja prosbe Paula maja 218 cm (2 x 109 cm). Pisze o dlugosci calkowitej, bo rozumiem, ze to sa petle. Oczywiscie na tej stronce tez zamierzam pogrzebac i znalezc dluzsza. O ile dobrze lapie temat do podciagania musza byc dluzsze zeby dac rade noge zadrzec No i tez zamierzam ja wykorzystac do mobilizacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22590 Napisanych postów 11138 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356194
Ja myślałam nad marbo, bo ich sprzętu trochę mam i sobie chwalę, ale faktycznie są trochę krótkie te ich gumy. Ale mają też w sprzedaży gumy HMSa, które są już po 208 cm, więc akurat.
Do podciągania docelowo pewnie też bym chciała gumy, ale to pewnie jak zrzucę jeszcze trochę kg, bo na razie to niepełne inverted rows to mój maks w podciąganiu.
No i jak nie schudnę, to drążek i futryna mogą nie przetrwać.

A do mobilizacji to bankowo bym chciała gumy.


Zmieniony przez - Ghorta w dniu 2016-04-01 20:33:07

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Hehe dokladnie moje myslenie. Ja tez do podciagania mam jeszcze dalej niz blizej ale te gumy to tez do najtanszych nie naleza to juz sobie wybieglam w przyszlosc w tym planowaniu. Ja to w ogole mam inny problem, a mianowicie: szybe nad kazdymi drzwiami to taki zdejmowany drazek to chyba nie przejdzie, bo on by sie wlasnie musial opierac na tej szybie (na ile jestem techniczna) wiec temat podciagania tak czy siak sie robi odlegly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
właśnie, jak już jestesy przy shoppingu online to czy któraś zamawiała już coś przex aliexpress?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium