SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
jur, mama bardzo podobne zdanie, serio wiele utartych teorii było układanych pod znanych kulturystów na soku i im faktycznie sie to rewelacyjnie sprawdzało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda, że mam tak stabilną wagę, bo bym sobie poeksperymentowała, no ale u mnie to subtelne zmiany w menu nic nie zmieniają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jur ale z posiłkami okołotreningowymi już się też odchodzi od tych teorii. Albo wraca do starych ciężko powiedzieć. Teraz czytam żywienie w sporcie Anity Bean i ona poleca posiłki okołotreningowe tylko w przypadku wyczynowych sportowców i treningów trwających powyżej 2 godzin. A ostatnio u jakiegoś mega znanego trenera z USA już czytałam, że można się tym nie przejmować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Ja w ciągu pół roku z 63 kg do 55k a teraz znów ok 63 kg nie przeczę, eksperymenty z dieta znaczące
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A z tą Anitą Bean to chodziło mi o to, że to stara książka dość a już o tym pisała :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od 4 lat non stop plus minus 63 kilo przy totalnym rekompie. Ja sama przeczę połowie teorii fitnessowych, więc ciężko mi w nie wierzyć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
co komu pasuje. ja np. widzę różnicę, odkąd tuż po treningu ładuję w siebie węgle...albo to takie placebo

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale jaką różnicę widzisz? Po za tym wpisujesz się w schemat o którym oboje pisali bo teraz jesteś na etapie, ze trzeba szukać niuansów które mogą mieć wpływ na sylwetkę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
ładowanie węglami działa. Przed świętami długo utzrymywałam dietę tłuszczową, a po świętach na treningu myślałam, że mi barki rozsadzi. Takie ładne okrągłe były
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno to kwestia typu treningu i jego rozłożenia między posiłkami. Ja np. nie mogę ćwiczyć bez posiłku z węglami przed. Ale po treningu nie jem nic i teoretycznie powinien mnie zeżreć katabolizm. No jakoś nie zżera :S
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium