SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kleine-hexe
Pushu, jasne jest multum ćwiczeń. Nie znam się na tyle, by ułożyć sobie sama plan, nie jestem w stanie określić, ile treningów w tygodniu będę mogła zrobić.


oczywiscie, rozumiem. wiec dlaczego upierasz sie na jakims splicie?? nie lepsza opcja bylby FBW? npo ten konkurswoy Rzabby dla Atramento. wtedy zawsze masz przetrenowane cale cialo.

Boisz sie, ze przy fbw nie "przeciorasz" sie tak, jak przy splicie? a widzisz.. bo to zalezy od ciezaru, ktory uzywasz w cwiczeniu,a nie od samego treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kleine-hexe
No jasne, że by mogło. Szkoda, ze chcieć wcale nie znaczy móc.


bo ci zara nakoppie z żyć! Dziolcha, dasz rade!!! ino czasem wez z domu kawalej tej pewnosci siebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hex, obczaj serio te plany chłopeckiej z przed paru miesięcy na barki na przykład. Ona wszystko robi tempem i dropsetami. może coś takiego, jak ciężar nie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Push, ale ja nie upieram się przy splicie. Na początku tak było. Teraz mam push pull.
Polecany FBW Obli czy tam Martucci próbowałam, kompletnie mi nie podszedł, a dla mnie bardzo ważne jest, bym trening sprawiał mi "przyjemność".

No i przy tłoku na naszej siłowni FBW obwodowy odpada.

Jur, podrzucisz link do dziennika? Poczytam w wolnej chwili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
zreszta, to jest tak, jak pisalam wczesniej: wez ta wieksza hantle, nawet popros kogos, by pomogl ci ja w rece wlozyc i probuj! nie pojdzie tych razow 10, ale pojdzie moze 2! i to juz jest progres!!! potem pojdzie 3 i dalej poleci.....

FBW mozesz robic w seriach tez lub super seriach, laczac ze soba dwa cwiczenia.

A chlopecka notabene tez push/pull robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Bikini_Fitness_2014-t986857-s105.html ten dziennik długi, ale zobacz jak ona pisze o tych ćwiczeniach np tutaj. To trochę inny typ treningu, niż nasz ladiesowy.

3 serie łączone Wyciskanie hantli siedząc z rotacją 90 stopni nad głową + unoszenie podchwytem w przód dropset przy wyciskaniu hantli zmiana skosu z ok. 85 stopni na ok 75, całkiem inna praca i zaangażowanie barków i zostaje przy tym skosie, jak i ruch prsoty w górę, jak ze sztangą, bez spięcia i bez dotykania nad głową hantli, jednak w ciągłym napięciu mięśniowym bez prostowania łokci i wolna faza ekscentryczna, opuszczanie do wysokości ust. Wycisk hantli 7kg na ok 15-20p, potem drop na 5kg i max powt, potem seria łączona unoszenie w przód 5kg x2 max + drop 3kgx2 max - taka kombinacja w każdej z 3 serii

3 serie na unoszenie bokiem - dropsety i rest pasue - unoszenie 6kgx2 na 20p tempo 1/0/x/2, czyli hamowanie opadającej hantl, by bez władnie nie spadała w dół, a u góry tylko normalne przypięcie, bez przyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez przytrzymania, gdyż w tym momencie w moim przypadku mocną rolę odgrywa kaptur, a to staram się unikać, łokcie unoszę poniżej linii barków, nawet nie na równi, odpoczynek 10 sekund i kolne 10p tym razem dynamicznie, rzucam hantle i biorę 3kg na 20p robię ponownie 1/0/x/2, pausa 10sek 20p, pausa 15sek i 15p i poem juz nie licze jak długo, ale ze sto powtórzeń będzie na serię łacznie i to lekko, jak zresztą przy ćwiczeniach na przedni akton

6 serii linki górnego wyciągu do twarzy szeroko, tempo 3/0/x/3, dropsety na połowę ciężary na dynamiczny ruch, również sporo powt. łącznie ponad setka lekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jprdl, jak to czytam to nic nie rozumiem. Chyba sobie rozrysuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Jak Ci coś wymyślę, nie będziesz porzucona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium