SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2267122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale to w sumie zapomnialam dodać, ze to dotyczy mojego taty. bo moja mama jest bardzo antysportowa

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Widzisz wychodzi moj brak wiedzy Night, bo mi silowy trening to typowo sie z kulturystyka kojarzy + pomocniczo w innych sportach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
O wlasnie, odpalila wczoraj ten filmik z ustawki. L A D N Y tylko malo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Carmen2
Widzisz wychodzi moj brak wiedzy Night, bo mi silowy trening to typowo sie z kulturystyka kojarzy + pomocniczo w innych sportach.


mój ojciec zaczynał od dwuboju olimpijskiego, potem trójbój, chociaż miał okresy że wyglądał jak rasowy kulturysta. W szczycie formy miał 49 cm w łapie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
bo tylko Paula miała telefon z dobrym aparatem

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
NIe chcialam tu robic zadnych wyroznien ale dodam, ze jestes Kebula bardzo sliczna, dziewczeca, Paula ma olsniewajacy usmiech, a inne dziewczyny nie pokazaly sie ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
u mnie w rdzinie nikt nic nie trenowal, ale za to mojego chlopaka tak.
tata jest trenerem sporty wodne (lodki), mama nauczycielka wf-u, czynnie uprawiajaca sport.
jedzi na rowerze, biega, plywa, uczy plawania, w zeslzym rokus stratowala w 1/8 triatholnu, a wtym roku chcemy razem wszyscy w 1.4 startowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
ekstra

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
o kurka, bziu to bardzo dobra wiadomosc, moj partner pobiegl teraz na 10 km, bo go lekarz od roku straszyl ze bedzie musial brac leki na nadcisnienie i tak go popchnal w bieganie az wystartowal w biegu, a normalnie to typowy kanapowiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
dobra - ja się na razie odmeldowuję

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium