SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Bazylia pewnie się wycierają te stare. Ja miałam wieczny problem z kruszeniem się końcwek i włosy stały w miejscu przez to też wiecznie zapuszczająca jestem.

Teraz w końcu trochę ruszyły ale pooooowooooli rosną :P

Klaine wydaje mi się, że pierwsza fryzura wygląda najlepiej przy mega gęstych włosach jak ma ta dziewczyna, a ta druga bardziej na polskie włosy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Paula też myślę, że ich kondycja jest raczej słaba przez prostownicę, tak ze dwa razy w tygodniu używam. Staram się krótko je katować. A siwych coraz więcej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
My to mamy jednak prościej. ja się strzygę najkrótszą długością maszynki po całości i jest spokój

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
ooo włosy... ja jestem w trakcie kuracji przeciwko wypadaniu włosów, jest lepiej aleee bujnych fal to ja chyba nigdy mieć nie będę

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
kleine-hexe


Ech, tęsknię za pociążową gęstością włosów. Teraz kucyk cienki jak u dziewczynki.


ja tego nie doświadczyłam, po ciąży to jak mi zaczęły wypadać to wypadają niemal aż do teraz

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Bazylia a nie myślałaś o keratynowym prostowaniu skoro regularnie prostujesz? To wręcz polepsza ich kondycję więc mogłoby mieć sens.

Ja miałam jakoś rok temu największy kryzys włosowy- mega wypadanie aż mi się zakola zrobiły. Rzadzizna i brak wzrostu. I robiłam różne dziwne rzeczy i wyszłam z kryzysu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Paula prostuję, ale tak w granicach rozsądku. Myślałam o keratynowym prostowaniu, ale fryzjerka odradzała przy wyjazdach nad ciepłe morza ze względu na ilość soli w tamtejszych wodach. Zabieg totalnie się wypłukuje, szkoda kasy. Bynajmniej była szczera.


Zmieniony przez - bazylia35 w dniu 2017-02-22 15:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
heja, ja próbuję zapuścić żeby oddać do fundacji na peruki, ale mam wrażenie że stoją w miejscu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Pełen profesjonalizm. Tak często nad morze jeździsz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
Urlop raz w roku Koleżanka ma keratynę na włosach, tzn. miała, bo już się jej wypłukała ()jakoś rok już będzie od zabiegu). Jej służyło, ma gęste, mocne włosy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium