SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1864707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 49 dni Na forum 48 dni Przeczytanych tematów 1
Nene87
Doradźcie jaki zegarek sportowy dla mężczyzny? Nie zbyt skomplikowany, dla osoby trenującej od czasu do czasu, różne dyscypliny, podobają mu się Suunto czarne - koniecznie musi być czarny i okrągły

Suunto jak najbardziej jest dobrym wyborem. Mają bardzo szybki serwis, w ciągu dwóch tygodni produkt jest u klienta. A trzeba przypomnieć, że serwis w Polsce się nie znajduje :)

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-suunto-9-g1-baro-titanium-black-ss050145000 

Model, na który warto zwrócić uwagę to Suunto 9. Ma największą baterię ze wszystkich modeli. Dużo trybów sportowych.. Czego chcieć więcej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6039 Napisanych postów 14059 Wiek 50 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 573812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F Doradca
Ekspert
Szacuny 595 Napisanych postów 8450 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142526
Niech ktos mi wytlumaczy fenomen, dlaczego nadal obserwujemy profile, ktore nas irytuja?
Drazni mnie pewna bikiniara uwielbiam-mojego-kolcza-bo-pozwala-mi-na-flexible-diet-ch**-ze-nie-mam-okresu-od-roku-aktualnie-cisne-ponad-godzine-kardio-codziennie-a-jem-az-1600-kcal-bo-chce-w-tym-roku-powalczyc-o-pro-karte.

I zamiast odlajkowac to ja chyba czekam na cud, az ta laska otrzezwieje.

Zmieniony przez - kebula w dniu 02/09/2020 20:32:44

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..

aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 129 Napisanych postów 401 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12250
Odlajkowuję szybko takie profile, ale potem zdarza mi się raz na kilka miesięcy wpaść, poczytać i upewnić się w swoim przekonaniu, że dobrze zrobiłam ;) Ale generalnie staram się nie uprawiać hejt-obserwacji, bo to tylko nakręca takim ludziom popularność i kolejne osoby chłoną złe wzorce/fałszywe informacje etc. Już parę joginek u mnie poleciało z feeda za szerzenie altmedu, którego nie znoszę, a niestety pełno go wśród joginów :(

Zmieniony przez - Kry-cha w dniu 2020-09-02 20:54:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F Doradca
Ekspert
Szacuny 595 Napisanych postów 8450 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 142526
i tez to powinnam zrobic, bo tylko sie denerwuje..

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..

aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6039 Napisanych postów 14059 Wiek 50 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 573812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Szacuny 1865 Napisanych postów 10906 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 583437
Kebula wiem o czym mówisz. Ale powiem Ci, że mi lepiej jak robię porządki na Insta. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 8391
Ja bym chętnie popodglądała na insta dziewczyny z forum, ale jakoś nie mogę nikogo namierzyć. Na bikiniary też lubię sobie trochę popatrzeć, ale w którymś momencie obserwowałam ich tyle, że już robiło się niebezpiecznie dla mojej psychiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5049 Napisanych postów 33052 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 660070
A ja nie mam tego problemu. Nie obserwuję nikogo .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2452 Napisanych postów 4782 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 250331
ja też nie obserwuję nikogo. Nie mam insta, a na fejsie to przeglądam posty osób typu Parol, Sowińśki, Pan Tabletka itp.
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

walka Rzymianki o siebie

Wheya