SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Swoją drogą czasem o tym myślę, czy będziemy o tym opowiadać wnukom, że jak byliśmy młodzi to była moda na duże pupy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Night pisz, pisz, tylko tego goscia zostaw, niech mu tam ziemia lekka bedzie W sumie nagane to chyba i tak tylko od Ciebie moge dostac, nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
możesz dostać - jak lubisz czerwony to daj znać

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Paula pewnie tak, duze dupsko czescia pop-kultury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
coś w tym jest

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ale prawda jest taka, że NIKT nie podoba się KAŻDEMU. My tu sobie na forum sportowym siedzimy i mamy delikwentki na "brzuszki", "pupcie", "chude łydeczki", "boczunie" i co tam jeszcze, ale przecież gros babek przechwala się jedna przez drugą która ma chudsze "rączki"... Np ta moda tera z kartkami A4... litości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Ups ''chudsze lydki" to jam chciala ;) A co za moda, bo jestem nie w temacie? Rai wytlumaczysz pokrotce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Appropo a ja czytam ze Angelina Jolie wazy juz 36 kg. Jak ja mozna obsadzac w rolach tych wysportowanych wojowniczek???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Chodzi o zrobienie zdjęcia tak aby Twoja talia mieściła się pod kartką A4. Ale to jest bez sensu bo jak się kartkę oddali od ciała to się zmieści nawet jak jest większa.
A Angelina to chudziutka niestety. Taka piękna była. Tzn nadal jest piękna, ale coś jest ewidentnie nie tak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
"chudsze" to nie to samo co "chude"
Nom, ale kartkę trzeba samemu trzymać i jak się wystaje za kartkę to jest się grubas, a jak się nie wystaje to można wrzucać na fejsa i jest lans.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium