SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2285198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
No ale jak można komuś bronic np pójść do treningu dla początkujących - bo mu się formuła działu bardziej podoba, bo moderator lepszy, bo więcej ludzi pisze itp. itd. Każdy ma do tego prawo.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Aga żeby nie było ja nie oczekiwałam ze mnie ktoś będzie przekonywał do zmiany zdania :) Czasem trzeba zmienić piaskownice i odswiezyc umysł. Dlatego się nie żegnalam bo na Sfd ciągle jestem i tu też będę do póki będę mile widziana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 1035 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28202
Dziewczyny ale ja się nie czuję żebym się żegnała z Wami , zmieniłam miejsce prowadzenia dziennika , natomiast zamierzam tu wpadać i tak samo zapraszam do siebie ,co w dzienniku napisałam. No chyba że nie wiem.... już nie można się wypowiadać skoro się nie jest Ladies , to wtedy się pożegnam . Sytuacja była nieprzyjemna i co tu komentować , myślę że kto był zainteresowany to prześledził albo sam się dogrzebie . Nie mam zamiaru chować urazy bo mi to do niczego potrzebne nie jest . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Hmmmm ja nadal w sumie nie rozumiem co bylo zlego w tamtej konwersacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ale Blue, to jest prawda, ze kazdy ma prawo odejsc. Ale to nie znaczy, ze jest zachecany. Ty tez masz prawo rozejsc sie z chlopem, ale to nie znaczy ze ktos Cie zacheca!

Rok temu byly zale i jeki, ze ktos odszedl, ze my jestesmy niewystarczjaco dobre dla starej ekipy, ze jak tak moga... A teraz odchodza i moderatorzy nie zatrzymuja...jak tak moga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Rai nie bardzo wiem, dlaczego odbijasz piłkę

Dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, że ktoś odchodzi...rozumiem, ale zrobiły to dlatego, że tak się stało, a nie inaczej.
I trochę mam wrażenie jest obrócenie kota ogonem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Tylko się tu nie pobijcie - bo jeszcze stracę status bycia największą łajzą i ciemiężycielem na forum. Świat siię dalej kręci i jedziemy dalej - kto chciał to wysiadł i mam mnie z głowy, bo się nie wtrącam innym moderatorom innych działów w ich pracę na forum..

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Paula, nie jęczę...bo teraz wychodzę, na kogoś, kto ma ale...
A wstawiam się za Wami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
E tam nie trzeba. I tak każdy ma swoja racje i swoj punkt widzenia. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętal o aferze :) A tak z tej obrony to mam wrażenie ze to my te złe jesteśmy bo sobie poszlysmy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium