SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
BZiu - ale to ciężko musiało być, być razem jeśli macie takie rózne podejścia do jedzenia... Pewnie dlatego były.
Jedzenie czasami znaczy więcej niż sex:) W końcu je się kilka razy dziennie, codziennie, przez cały związek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 206 Napisanych postów 10087 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66198
JA to się właśnie boje bo całe życie w miare szczupły ale zegar tyka i praca biurowa...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 200 Napisanych postów 685 Wiek 5 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25556
Hej, w którymś z dzienników ktoś wrzucał filmik z ćwiczeniami, które są zalecane przy postawie z głowa wysunięta do przodu. Nie mogę go teraz znaleźć . Kojarzy ktoś może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
krzyys88
JA to się właśnie boje bo całe życie w miare szczupły ale zegar tyka i praca biurowa...


nie ma co się bać, ja mam prace biurową siedzącą od 6 lat i jakoś nie utyłam wystarczy dobrze jeść, uprawiać sport i nie leżeć plackiem przed TV po robocie ahh i najważniejsze nie mieć na biurku ciastek w pracy
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik
BZiu - ale to ciężko musiało być, być razem jeśli macie takie rózne podejścia do jedzenia... Pewnie dlatego były.
Jedzenie czasami znaczy więcej niż sex:) W końcu je się kilka razy dziennie, codziennie, przez cały związek:)


zgadzam się, mój je to co zrobię, lubi chipsy i pizze, ale jak ja nie jem to on też nie je i jakoś się dogadujemy w tym temacie - czasami zjemy coś tłustszego, albo on zje co innego niż ja i gitara, ważne tutaj są kompromisy, by jednak nie dać się zwariować ani w jedną ani w drugą stronę


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2018-04-27 07:29:56

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Najgorsze, że wokół mnie wszyscy mają ciastka, czekoladki itp.. i jedzą tyle tego, że szok. Przerazajace. naprawdę czasami jak jest ciasto np od kogoś na urodziny to ktoś potrafi zjeść 3-4 kawalki. Acha no i oczywiście od czego tyją? Nie wiedzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
od oddychania na bank

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
geny

mój chłop też z tych chudych, co mogą zjeść tony ale szanuje mój wysiłek i je słodycze beze mnie obok a jak w weekend ma ochotę na chipsy to kupuje takich których ja nie lubię :D
No i wcina mięso gotowane i na parze, wszystkie fit przepisy i smakuje mu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
nightingal
od oddychania na bank


Nie, to jest wszystko po ciąży ale, że codziennie wpada w ilościach masakrycznych słodkie to już nieważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Gorzej jak facetom wpada po ciąży ich żon
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium