SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzień doberek. Ja dzisiaj po treningu. Zmieniłam dni tygodnia na trening i nie wiem czy w środy jest tak luźniej czy ludzie na urlopach są bo fajnie luzno było. No i zajec z crossfitu nie ma wiec salka wolna a Paula szczęśliwa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
u mnie ostatnio to w ogóle pustki na siłowni - sezon ruszy gdzieś w połowie września/października i znów będzie masakra

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Night, mobility przed siłowym będzie ok co?
A streching lepiej przed czy po?
Mam ochotę na jakieś zajęcia z rozciągania iść bo sama to jakoś mam mało motywacji i ok. 10 minut zazwyczaj mi zajmuje i tak sobie kombinuje jakby to zgrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
są zajęcia pół godziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja zazwyczaj robię 10 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
moze inni maja inne zdanie, ale moim zdaniem 30 min mobilizacji przed silowym to zbyt dlugo, miesnie sie za bardzo rozluźnią, a tego przed treningiem raczej nie chcemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja to dumam, jaki sobie teraz po urlopie plan obrac
przed mecyzlam troche tez z dupnego wyzwania, ale nie do konca mi podpasowaly, przynajmniej nei wszytsko

teraz myslalam raczej o jakims FBW lub PUSH/PULL obartym na wielostawowcach

do martwych mnie ciagnie juz, a w planie ich dawno nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No te dupne to musiałabym pod siebie ewudentnie dopasować. Ewentualnie te z drugiego miesiąca były najlepsze jak dla mnie. Ale na dłuższą metę też brakowałoby mi klasyki :D

A jaki teraz plan. Zaczynasz masę delikatną czy nie jestes gotowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
stricte masy to nie chce narazie na pewno, ale tez bilnas bedzie zerowy, a nie ujemny

przed urlopem robilam z wyzwania dupnego 2 miesiac, ale przerobiony na 4DT
czasdem sobie troche modyfikowałam, czasem poćwiczyłam z kims znajomym

HT i wznosy w planie na pewno bym chciala
podciaganie
przysiady i martwe ciagi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium