SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2287673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Ja mam reeboki z całkowicie płaską podeszwą - taką trochę trampkowatą. Moim zdaniem jest wiele dobrych butów do treningu. Byleby podeszwa nie była typowo do biegania, trekkingu itp. Płaska jest najbardziej uniwersalna moim zdaniem. Mam też buty do siadów i nie założyłem ich od kilku lat na żaden trening nóg - uważam że są mi w tym momencie do niczego nie potrzebne. Natomiast bywają przydatne w określonych uwarunkowaniach i mogą dać pewne benefity. Natomiast na bank nie są to wszechstronne buty które można nosić na trening wszystkich partii mięśniowych.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
Tak najlepiej płaska antypoślizgowa podeszwa i mały drop i do treningów jest klasa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć takie buty. Mam takie stare reeboki właśnie i bardzo lubię ale już są w słabej formie. No i nie grzeszą elastycznością :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
JA kupiłem z reeboka kiedyś w intersport do crossa buty i są klasa nie do zajechania.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3389 Napisanych postów 4400 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108692
Przed moimi obecnymi metconami 6 nike mialam tez takie do crossa z reeboka, nie pamietam jaki model, tez bylam bardzo zadowolona, ale zjechaly sie lekko tak ze juz troche sie zdefasonowaly, wiec te metcony kupilam, tez niby do crossa, wygodnosc podobna. Oba modele maja plaska podeszwe niby, ale jednak i tak przod idzie lekko do gory i jak sie chce bardziej precyzyjne dzwiganie robic, jakas praca stopa itepe, czuc dobrze stope pod palcami to jednak sprawdza sie w 80-90% powiedzmy.
...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 6 regulaminu
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 538 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26163
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
mi się dobrze robiło treningi kiedyś w reebochach jakies traing coś tam i Nano fajne, ale teraz to już tylko boso :P
w każdym razie reeboki miały szerokie przody i to mi w nich odpowiadało, bo palce można było dobrze rozkładać, a nie taki ściśniete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
Tak reeboki pod crossa mają właśnie tą szerszą część gdzie palce są i mi też to bardzo odpowiada, ale u mnie na siłce niestety boso trening odpada


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2022-05-05 06:53:55

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3389 Napisanych postów 4400 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108692
Mam takie pytanie do osob z Gdanska - czy znacie moze jakis dobry catering ktory przygotowalby posilki pod indywidualne preferencje? juz nawet nie mowie ze pod konkretne makro (a mozE?), tylko np podaje 100g ryzu + 150g miesa + 10 g oliwy itd itd, bez szalenstw, hehe.
Byc moze bede w gdansku i okolicach na 4-5 dni w lipcu i bym chetnie cos takiego zamowila zebym nie musiala myslec o posilkach.
W warszawie mam taki catering i jestem zawsze zadowolona, ale w gdansku nie mam pojecia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium