SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
To przykro nam, że nie zrobiłeś dla nas żadnej fotorelacji z tego wydarzenia


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2023-05-10 13:04:16
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66236
nightingal
Po dwóch razach to już na luzie możesz zakładać kanał na youtube. Nie ma co czekać.


Wczoraj były zajęcia jakieś i robili zarzut. To miałem ochote wejść i przyj**ać hantlem "trenerowi" który to prowadził. masakra... czego oni uczą a potem bedzie placz że plecy bolą... (nie to że sam mam 2 przepukliny )

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jakieś 90 % zajęć crossfitowych tak wygląda. Boli od patrzenia. A najgorsze że na takie zajęcia się zapisują osoby 40+ u których nigdy już nie będzie odpowiedniej mobilności (bo ostatnie 20 lat co najmniej nic nie robiły). A później właśnie jest wysyp kontuzji.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 209 Napisanych postów 10091 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66236
nightingal
Jakieś 90 % zajęć crossfitowych tak wygląda. Boli od patrzenia. A najgorsze że na takie zajęcia się zapisują osoby 40+ u których nigdy już nie będzie odpowiedniej mobilności (bo ostatnie 20 lat co najmniej nic nie robiły). A później właśnie jest wysyp kontuzji.


Ja się nie znam trenowałem u 2 trenerów kadry olimpisjkiej w podnoszeniu ciężarów to nie ma co zwracać uwagi miszczom crosffitu uwagi W końcu skończyli weekendowy kurs

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ogólnie teraz to strach komukolwiek zwracać uwagę, bo się większość śmiertelnie obraża. ja przestałem zwracać uwagę komukolwiek - nawet jak boli od patrzenia na to co robią. No chyba że ktoś poprosi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
nightingal
Jakieś 90 % zajęć crossfitowych tak wygląda. Boli od patrzenia. A najgorsze że na takie zajęcia się zapisują osoby 40+ u których nigdy już nie będzie odpowiedniej mobilności (bo ostatnie 20 lat co najmniej nic nie robiły). A później właśnie jest wysyp kontuzji.

A takiej dosc poczatkujacej osobie 40+ to kurde takie zarzuty, podrzuty to baardzo potrzebne, dajcie spokoj, bez sensu tracic czas i energie i kase, przeciez celem takiego delikwenta to z reguly jest byc sprawniejszym, z reguly schudnac, poprawic zdrowie, ja nie wiem kto ich przekonuje ze tego typu skille sie im przydadza do czegokolwiek. To syzyfowa praca tez dla takiego trenera, chyba ze najwazniejsze to tylko odbebnic kurs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Powiem Ci, że wbrew pozorom to świetne ćwiczenia i zarzut był moim królem przez kilka lat nawet przed mc
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
Haha, sama robilam zarzuty chyba przez rok i jakies kulawe podrzuty, ale teraz z perspektywy widze ze o wiele wazniejsze bylo robic po prostu sile na poczatku, podstawy, i bardziej niz weightliftingowe zabawy przydaly mi sie ketle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mam znajomych co się zachwycili crossfitem i się w mniej więcej rok rozsypali konkretnie. W pewnym wieku już się nie da cofnąć zaniedbań z iluś tam lat. Ogólnie nie rozumiem fenomenu crossfitu. Dla mnie to jest fajna opcja dla dwuboistów. Ale nie dla kanapowców czy nawet dla mnie który całe życie robiłem statyczne ćwiczenia głównie.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3358 Napisanych postów 4349 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108136
Bo przychodzi taki nawet zmotywowany zasiedzialy 40-latek, slyszy ze moze byc atleta, ze moze robic crossfit bo przeciez wszystko mozna skalowac, a jak jest fajna grupa i trener to mozna sie podjarac tym i poczuc te moc.
Sama lazilam z rok na crossfit, wlasciwie to od takiego crossfitu zaczelam trenowanie, tak sie wlasnie podjaralam, jeszcze trener dosc motywujacy byl i mnie chwalil, ze jestem taka sprawna, ze niemozliwe ze nigdy nic nie trenowalam, hehe, to wiadomo chce sie bardziej i podjarana bylam na maksa, ale dosc szybko zauwazylam ze to mi malo daje poza zajazdem, zmeczeniem, niepotrzebne sa pewne skille w ogole, a atleta i to jeszcze crossfitowym to ja i tak nie bede. Bylam tylko zmeczona i obolala.

Byc moze dolaczenie pewnych elementow do standardowego treningu silowego, troche ketli, troche zarzutu, a reszta 'normalna' to sie sprawdza, ale nie wpadlam na takiego trenera niestety, i tak klepalam taka standardowy crossfitowa sieczke dla mas.


Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 10.05.2023 13:50:15
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium