SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2279629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Paatik
Nene - nie wiem czy bym się umiała pożegnać... Może takie 2 pary co raz się skusiłam z aliexpress i małpy prześwitują to mogę oddać potrzebującym:)


Ja dobrze trafiłam na ali ale może dlatego że zamawiałam bezszwowe ale za to ostatnio zamówiłam z gym star 3 pary w tym jedne ciążowe i z nich średnio byłam zadowolona bo strasznie mi się wywijała góra leginsow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4344 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108110
Haha, dobre - cheap look i zdzirowato, no teraz to juz inaczej nie dam rady myslec jak je zaloze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
Skonczyły się zakupy gaci i spamik znowu zmarł.

Z instagrama taka Pani szykuje się na Arnolda i naszło mnie pytanie - czy naprawdę taki tyłek moze urosnąć?
Nie chodzi mi czy ładne czy brzydkie, nie chodzi ze na sterydach - tylko czy naprawde mozna naćwiczyć taki tyłek???
Czy to lecą jakieś implanty??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik nie znam się ale wydaje mi się że mając odpowiednie predyspozycje i suplementację można taki tyłek zbudować. Szczególnie że tu też noga jest konkretna i to wszystko do siebie pasuje.

A w temacie tyłka - widziałaś dziennik konkursowe tu w Ladies z cyklu "Shake your as*"? Tam niektóre przemiany były naprawdę mega także myślę że w temacie tyłka można dużo zrobić


Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-01-28 13:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3357 Napisanych postów 4344 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108110
Mozna, jak masz predyspozycje to mozesz miec tylek ze hej.
Ale To tez musi pasowac do calosxi, widzialam kiedys taka dziewczyne na silce ze ten poslad widac ze wypracowany, duzy, ale gora marna i noga jakas cienka, naprawde jak lubie duze kragle poslady to u tej panny wygladalo to slabo, karykaturalnie.
Aha, nie sadze ze to byly implanty, bo dziewcze mlode dosc i na silce klepalo rzeczywiscie tylko cwiczenia na tylek, tragedia.




Zmieniony przez - madzia_666 w dniu 2022-01-28 13:56:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
Jest obawa ze jak uwierzę ze to normalny tyłek normalnej dziewczyny (nie takiej która ma steatopygię) to sobie wrzucę jeden dzien tylko na doopke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Ja bym poszukała innych zdjęć tej dziewczyny, bo tutaj śmierdzi jakąś edycją w programie graficznym. I pamiętaj, że teraz można nawet wideo edytować tak, by algorytm powiększył to i owo ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607784
Paatik
Jest obawa ze jak uwierzę ze to normalny tyłek normalnej dziewczyny (nie takiej która ma steatopygię) to sobie wrzucę jeden dzien tylko na doopke.


Jeśli to jest na wspomaganiu to nie jest to normalny tyłek i ważne są predyspozycje. Owszem dużo można poprawić i zbudować a każda dziewczyna na gdzieś swoją indywidualną granicę z szczególnie na czysto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12180 Napisanych postów 22022 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627497
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium