Szacuny
3452
Napisanych postów
6160
Wiek
39 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
264786
Tsubame33
Ja wczoraj oglądałam tylko pierwszą połowę, a później z m. doszliśmy do wniosku, że szkoda naszych nerwów i trzeba jakoś tą frustrację rozładować i w sumie jak wróciliśmy do meczu to już było 0:3
u nas to samo, ale oglądaliśmy do pierwszej bramki, potem film, a jak przełączyliśmy to juz 0:3 było
Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...
Szacuny
658
Napisanych postów
8604
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
143874
Okrpopni z nas kibice %)-)
Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..
Szacuny
29
Napisanych postów
300
Wiek
38 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
25763
Słuchajcie, niedługo czeka mnie sporo podróżowania, co do jedzenia można wziąć do autokaru w dwudniową podróż? Nie jem pszenicy ani laktozy. Pewnie kabanosy i wafle ryżowe, ale ile tego można zjeść Myślałam o jakiejś żywności liofizowanej do zalania gorącą wodą...Co myślicie?
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
23218
Napisanych postów
11654
Wiek
49 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
361949
A czekolada, orzechy, suszone owoce, albo batony kupne czy domowej produkcji i do tego wspomniane kabanosy/suszone mięso i wafle ryżowe czy kukurydziane + warzywa nie wystarczą? Można dorzucić ugotowany ryż i zrobić go na słodko lub wytrawnie, na pierwszy dzień byłby akurat.
Dla mnie liofilizaty są niezbyt praktyczne do autokaru, bo z ostępem do wrzątku różnie bywa, ale może ktoś ma inne doświadczenia.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
23218
Napisanych postów
11654
Wiek
49 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
361949
Ja kupowałam kiedyś w decathlonie, a tak to w pobliskim sklepie turystycznym. Z marek to kojarzę travellunch - ma niezłe produkty i jest dość łatwo dostępny właśnie w sklepach turystycznych.