SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
5/6/2015
Cykl 2

Martwy ciąg
5*20kg
3*40kg
3*60kg
3*80kg
5*100kg
5*117,5kg
16*132,5kg
2*10*110kg

Wyciskanie nad głowę
5*20kg
3*25kg
3*30kg
3*35kg
3*40kg
5*42,5kg
5*47,5kg
15*55kg

Podciąganie podchwytem
10*CC
8*CC
8*CC
8*CC

Komentarz:

Trening na trolowni u mojej kobiety w mieścinie. Całkiem sympatycznie było. Talerze mniejsze niż zwykle więc martwy z minimalnego deficytu, trochę kiepska sztanga była bo wypadała z dłoni, a magnezji nie było. Dzisiaj czuję przedramiona od chwytu.

Pozdro




...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
7/6/2015
Warm up

Technika do biegu

Sled Sprints
5*50m*35kg+saneczki
odpoczynek do 105-110 HR

800m lużnego biegu

Komentarz:

Wypoczynek już się wydłużał więc dałem sobie spokój. Poza tym lędźwi brak po martwych.

Pozdro




...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
9/6/2015
Cykl 2
Przysiad
5*20kg
3*40kg
3*60kg
3*70kg
3*80kg
3*90kg
3*102,5kg
16*115kg

Prowler Push Sprints
10*20m*sled+70kg

Wykroki chodzone
50+70

Komentarz:
Zadowolony, siady idą powoli do przodu. Sprinty lżejsze niż ostatnio, oprócz rączki niskiej (której nienawidzę). Stwierdziłem, że daruję sobie wykroki z obciążeniem, wolę zrobić więcej bez obciążenia żeby wzmocnić tkanki łączne - zgodnie z tym co mówił Louie Simmons ćwiczenia na małych obciążeniach ale z dużą ilością powtórzeń mają na celu wzmocnienie tkanek łącznych.

Pozdro

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 1911 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22955
Biegasz coś oprócz sprintów teraz?

No i pytanie ma do Ciebie bo pewnie czytałeś pozycję poniżej.



Chodzi mi czy warto? Zwłaszcza z perspektywy osoby która raczej nie prędko wróci na siłkę i nie ma ochoty/czasu/możliwości na trening CF. Głownie biegam i ćwiczę ketlami i tak pozostanie przez pewien czas bo na siłkę chwilowo nie ma szans.



"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
adam77
Biegasz coś oprócz sprintów teraz?

No i pytanie ma do Ciebie bo pewnie czytałeś pozycję poniżej.



Chodzi mi czy warto? Zwłaszcza z perspektywy osoby która raczej nie prędko wróci na siłkę i nie ma ochoty/czasu/możliwości na trening CF. Głownie biegam i ćwiczę ketlami i tak pozostanie przez pewien czas bo na siłkę chwilowo nie ma szans.







Mam w oryginalne :)
Czytałem i jak najbardziej polecam, bo plany działają. Jak masz kettle, to w zupełności starczy do wykonywania planów, jednak 1-2 razy w tygodniu wypadało zrobić trening stricte siłowy.
Brian zaleca rozgrzewkę w postaci ćwiczeń technicznych do POSE method running. Jeżeli nie umiesz biegać na śródstopie, warto by było zainwestować troszkę czasu by ogarnąć ten temat. Bieganie wskakuje na inny poziom :)

Pozdro
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
10/6/2015
Cykl 2

Wyciskanie na ławce płaskiej
5*20kg
3*30kg
3*40kg
3*50kg
3*60kg
3*70kg
3*80kg
14*90kg

Wiosło w opadzie tułowia
15*30kg
10*40kg
10*50kg
10*60kg
3*10*70kg

Dip
8*10*CC+5kg
2*10*CC

Komentarz:
Stwierdziłem, że będę robił większą ilość powtórzeń na ćwiczeniach gimnastycznych.

Pozdro

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 1911 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22955
No myślę, że potrafię biegać na śródstopie Często biegam w NB minimus albo w startówkach. Czasem też w zwykłych "żelazkach" ale też na śródstopie. Druga sprawa jest taka, że i bieganie na śródstopie można kaleczyć.
Książkę chyba kupię za jakiś czas

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
adam77
No myślę, że potrafię biegać na śródstopie Często biegam w NB minimus albo w startówkach. Czasem też w zwykłych "żelazkach" ale też na śródstopie. Druga sprawa jest taka, że i bieganie na śródstopie można kaleczyć.
Książkę chyba kupię za jakiś czas


Generalnie polecam. Mam jeszcze CF Endurence, również przedstawia bardzo fajne plany treningowe dla różnych biegów.
Pozdro ;)
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
12/6/2015

Cykl 2
Martwy ciąg
5*20kg
3*40kg
3*60kg
3*80kg
3*100kg
3*110kg
3*125kg
12*140kg
3*10*110kg

1 arm KB swing
3*5*28kg na rękę

Wyciskanie nad głowę
5*20kg
3*25kg
3*30kg
3*35kg
3*40kg
3*45kg
3*52,5kg
12*57,5kg
2*8*45kg

Komentarz:

Z wyciskania niestety pozostaną tylko boje główne + przyciągania, ze względu na to, że mam "łokieć golfisty" mam przepisane 2 tygodnie fizykoterapii... Mam nienadwyrężać, więc wykonuję ruchy, które mnie nie bolą. Poza tym, w martwym szedłem na odcięcie, zaś w wyciskaniu słabo, bo barki zmęczone stówką dipów ze środy.

Pozdro
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Wczoraj jazda na rowerze, niewiele bo troszkę ponad 10km, ale chciałem zrobić interwał więc podpicie kilka razy tętna do >150.
Tak to wyglądało :)



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

electro
Polecane artykuły