SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Niestety na publicznych basenach często tak jest, że część zabierają grupy zorganizowane a część prezesowe żabki

Też często mi się zdarza, przy dużych ciężarach przegrać walkę w głowie - ten ułamek sekundy zawahania i koniec. Co ciekawe u mnie zdarza się to tylko przy back squacie, przy froncie nigdy nie mam wątpliwości. Pewnie dlatego, że z frontu technika zrzucania jest dużo prostsza niż z pleców

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
2/3/2018

Warm up:
3min Wiosło (7)
20 x alternating TGU 24kg

4 serii
7 x 1 ¼ SQUAT – przysiad z podwójnym dnem @80kg
7 x Push Press eccentric @70kg
Rest 90sek

4 serie @ 28kg (ostatnia na 24kg)
5x SWING
5x SNATCH
5x CLEAN & PRESS
5 x FSQ
1 x TGU z góry do dołu i do góry
Zmiana ręki




Komentarz:

Plan na dzisiaj otrzymałem rano, w sumie ten z zeszłego tygodnia mi się podobał, ale ten też jest bardzo fajny. Dawno przysiadów z podwójnym dnem nie robiłem, weszly bardzo dobrze. Ciężar nie był wymagajacy, ale po wczorajszych maksach lekko spalony CUN. Push pressy szły z gleby, więc letko nie szło. Kompleks mnie zabił, myślałem, że mi eksploduje łokieć tak wszystko wokół niego pracowało. Ostatnia seria na 24kg, bo prawie się pozrywałem na rwaniach na 28kg. Trening generalnie udany

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
No z tymi maksami to nie jest źle. Ja miałem zawsze sumo silniejszy ale pewnie dlatego, że częściej go wykonywałem i pewnie u Ciebie będzie podobnie, ale szacun za kolejne podejście
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Dziękuję :)


Zmieniony przez - FighterX w dniu 2018-03-06 08:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
6/3/2018

1. Rozgrzewka
3 rundy
15m lizard crawl
10 air squats

2. Kondycja
Na czas
10 rund
1 rope climb



8 ring dips
10 shoulder taps
10 lateral jumps over a hurdle from squat



Wynik:

10'EMOM
15sek max effort airdyne

Max Handstand Walk
Wynik 13m

3 rundy
1' Weighted plank + 15kg
1' Rest

3. Akcesoria
Mobilność obręczy barkowej

Komentarz:

Plan na dzisiaj ciężar własnego ciała, jak co wtorek. W planie miałem L-sit rope climb, ale ślizgałem się na linie, chwyt był ale lina była śliska strasznie. Zatem zrobiłem zwykłe włażenie po linie, za tydzień siłowe podciąganie. Dzisiaj przeskoki przez płotek z przysiadu, zabierały oddech, ale były przyjemnym urozmaiceniem, pewnie w przyszłości będzie sie pojawiać więcej plyometryki. Rowerek był pozytywnym zaskoczeniem, trzymałem moc na poziomie 970W, ostatnie 3 rundy ponad 1100W. Równie pozytywnie zaskoczyło mnie chodzenie na rękach, pomimo wszystkiego co robiłem wcześniej poszło bardzo gładko, zapewne klepanie się w ramiona, bardzo dobrze mnie nastawiło na stawianie kroków do góry nogami. Schodzi zmęczenie CUN po maksowaniach.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
No panie kolego na drugim filmie widać, że sylwetkowo jest bardzo dobrze. Góra ciała fajnie dobita

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
rion10
No panie kolego na drugim filmie widać, że sylwetkowo jest bardzo dobrze. Góra ciała fajnie dobita


Dziękuję, ale pracy jeszcze trochę zostało. Zobaczymy gdzie będę za miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
A to masujesz teraz?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nie, schodzę z wagi. Tzn chcę pozbyć się tluszczu trzewiowego, bo z nim mam największy problem. Nie mam dużo tłuszczu podskórnego. Także chcę zejść z obowodu w pasie, a jak zejdzie waga, to fajnie, jak nie, to trudno...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium