SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
23/4/2020

Rano
20' na AirBike oddech tylko nosem max bieg 2gi

Trening w domu

Rozgrzewka:
Rozgrzewka barków z gumą

Power Walk

Mobilność odcinka piersiowego
Mobilność bioder

Kondycja (I go, you go)
co 2:00 przez 20:00 (10rund)
12kcal na AirBike na czas

Mobilki
Mobilność bioder

Komentarz:

Szczerze powiem, że trochę już mam zmęczone barki od rowerka. Ale to był ostatni dzień kiedy go wykorzystaliśmydo treningu, więc interwał był dobrym wyborem. Do 6tej rundy szedłem bardzo mocno, ale od 6tej po 10kcal mnie odcinało, tzn odczuwalny spadek mocy. Zauważyłem też, że NPG inaczej nalicza kcal niż Assaupt, do tego stopnia, że jakby gubił w pewnym momencie przelicznik mocy*czas i zaczynał od zera... Lekko mnie zamiótł ten trening.
P.S.
Polecam polski serial Znaki, trochę tajemnic Dolnego Śląska jest pokazanych.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ten Znaki chyba obejrzę, bo nic nie mogę rafić na NF co mnie wciągnie żebym chciał oglądać, tylko już z ostatecznej nudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
DJ_DoDo
Ten Znaki chyba obejrzę, bo nic nie mogę rafić na NF co mnie wciągnie żebym chciał oglądać, tylko już z ostatecznej nudy


Polecam, jest poruszonych kilka kwestii z Dolnego Śląska, o których niewielu ludzi wie. Np. "strażnicy".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
24/4/2020

Rano
Bieg na Ślęży
~11,5km



Komentarz:

Mieliśmy zaplanowany urlop i wykorzystaliśmy tę opcję by pojechać na Ślężę. Dawno nas tam wspólnie z małżonką nie było. Uwielbiam tą górę, można naprawdę świetnie poćwiczyć bieganie na wszystkich rodzajach ścieżek od polnych dróg, po bardzo techniczne zbiegi. Dodatkowo testowałem nową zabawkę do nagrywania, czyt. Gimbala. Po 15 minutach udało mi się go rozgryźć to urządzenie i powiem że dobrze się sprawował. Nagrania bardzo dobre jakościowo, dobra stabilizacja. Bieg sam w sobie bardzo przyjemny. Dawno nie biegałem pod górę, generalnie nie biegałem długo, i obawiałem się, że śródstopie w lewej, kontuzjowanej stopie będzie boleć, ale nie było żadnego problemu, jedynie stopy nie są przyzwyczajone do kamieni i czułem je na zbiegach. Poza tym spodziewałem się zniszczonych czwórek od zbiegów i tak jak się spodziewałem 4ki czuję

Pozdro



Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-04-25 08:13:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
No i?
Gdzie te multimedia?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Bardzo fajnie to wygląda. I jakość niezła i stabilizacja. FPS chyba wyższy niż 30?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Nagrywałem telefonem Xiaomi Mi A3 zamontowanym na Gimbalu Feyu Pocket Vlog. Korzystałem z aplikacji Feyu do nagrywania. Parę niuansów musiałem odkryć, żeby dobrze wykorzystać sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
24/4/2020

Rano

Trening w domu

Rozgrzewka:

Rozgrzewka barków z gumą

3 serie
5 dyslokacji barków z gumą
10 side lunge na sliderze

5 serii na 32kg

A1. 10 One Leg Deadlift (5 na stronę)
A2. 20 One Leg Glute Bridge (10 na stronę)
A3. 20 TKE with Pause (10 na stronę)


5 serii na 24kg
B1. 10 Presses with Rotation (5 na stronę)
B2. 5 Pull Ups with 2 Pauses in the Middle
B3. 10 Skater Goblet Squats (4 na stronę)


Korpus

3 serie
C1. 20 Russian Twists
C2. 20 Hollow Body Rocks

Mobilki w ciągu dnia
Mobilność obręczy barkowej
Mobilność bioder

Popołudniu
20' trucht oddech tylko nosem - maksymalnie 2gi bieg

Komentarz:

Piątkowy trening siłowy przełożony na sobotę. Siłówkę zrobiłem z rana, bo lubię trenować z rana. Mimo skamieniałych nóg (głównie przez zbiegi) poszło dosyć nieźle. W martwym na 1 nodze w pierwszej serii musiałem dobrze wyczuć pozycję, bo ze zmęczonymi nogami organizm chciał korzystać z najmniej bolącego ruchu, który nie za bardzo był technicznie poprawny Na skater squat zwiększyłem liczbę powtórzeń - bardzo mi się podoba to ćwiczenie, zdecydowanie bardziej niż pistol. Ze względu na oddanie AirBike'a kardio zamieniam na truchcik, który będą robił bardzo luźno i zapewne z czasem zwiększał, ale to się jeszcze okaże.
P.S.
Nie polecam filmów: Bad Boy, Pewnego razu w Hollywood. Nudne i bez polotu, a w Bad Boyu Vega poleciał z fantazją...

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium