SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stronger Athlete - Niecodziennik Treningowy

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1198780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Możliwe choć jakieś podejście miałem powyżej 3 miesięcy na pewno. Dla mnie jest męczarnia z czasem jeść posiłku białkowo tłuszczowe

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Starałem się aby była mocno urozmaicona ale po jakimś czasie po prostu stała się dla mnie nie życiowa.
Teraz mam pracę nieco stabilniejszą ale jeszcze jakiś czas temu spotkania służbowe i jedzenie często w hotelach nie służyło takiej diecie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
Najgorsze jest to, że w naszej szerokości geograficznej, jeżeli chcesz prowadzić w miarę towarzyskie życie to utrzymywanie diety low carb jest wymagającym przedsięwzięciem.

Nie mówię tutaj o alkoholizowaniu się w weekendy, ale choćby spotkania w rodzinnym gronie czy posiłki biznesowe, koleżeńskie etc.

Tym bardziej wielki szacunek dla osób uskuteczniających ten typ diety, bo jest on zdecydowanie zdrowy, czego dowodzą liczne badania naukowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wiesz z tymi badaniami różnie jest teraz na wszystko znajdziesz badania, że wszystko jest zdrowe. Często naginają badacze fakty albo szukają faktów potwierdzających tezę.
Był okres, że byłem mocno zadowolony z low carb a nawet keto, ale praca spotkania biznesowe czy jak piszesz koleżeńskie ciężkie do ogarnięcia.
Lubiłem mniejszą objętość posiłków to był plus ale jedzenie wiecznie mięcho + tłuszcze + warzywa z czasem mnie męczyło. Szanuję jak ktoś jest na takiej diecie i sprawia mu to przyjemność z jedzenia ja z czasem się męczyłem i miałem awersję do jedzenia. Teraz węgle mam starannie dobrane, nie odczuwam negatywnych skutków więc nie szaleje.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
rion10
Wiesz z tymi badaniami różnie jest teraz na wszystko znajdziesz badania, że wszystko jest zdrowe. Często naginają badacze fakty albo szukają faktów potwierdzających tezę.
Był okres, że byłem mocno zadowolony z low carb a nawet keto, ale praca spotkania biznesowe czy jak piszesz koleżeńskie ciężkie do ogarnięcia.
Lubiłem mniejszą objętość posiłków to był plus ale jedzenie wiecznie mięcho + tłuszcze + warzywa z czasem mnie męczyło. Szanuję jak ktoś jest na takiej diecie i sprawia mu to przyjemność z jedzenia ja z czasem się męczyłem i miałem awersję do jedzenia. Teraz węgle mam starannie dobrane, nie odczuwam negatywnych skutków więc nie szaleje.


przeszlismy ta sama droge
1

zapraszam http://inzynierjakosci.pl/ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wiesz wszystko jest dla ludzi a co tak na prawdę jest zdrowe to się pewnie okaże kiedyś oby...
Teraz moja żona się śmieje i mówi spróbuj być przy dzieciach na keto jak co drugi posiłek "tato już nie mogę pomożesz ?"
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Prawda jest taka, że wszystko jest zdrowe gdy jest mało przetworzone i dodatkowo spożywane w restrykcji kalorycznej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
3/11/2017
1. Rozgrzewka
5’ AMRAP
8 KB Halo
8 KB Windmill
8 H2H KB swing

2. Kondycja
10’ AMRAP
max Handstand Walk



4 Hinge Row



Wynik: przeszedłem około 35-38m.

Tabata Something Other (tabaty następują jedna po drugiej)
Tabata Pull Ups
Tabata Push Ups
Tabata Sit Ups
Tabata Air Squats
Wynik: 80 + 96 + 80 + 160 = 416

3. Akcesoria
10’ AMRAP
7 Banded biceps curls
7 Banded overhead extensions

Komentarz:
Dzisiaj udało nam się wreszcie ogarnąć technikę do Hinge Row, nie takie proste to ćwiczenie Chodzenie na rękach jeszcze do poprawy, ale już powoli kontroluję spacerowanie. Muszę poprawić mobilność w barkach i kontrolę pozycji. Na tabatach mocno spuchłem, pierwsze 4 rundy podciągnięć po 10, później 6-4, 6-4, 5-5, 3-3-3-1, pompki 4 rundy po 12, później 8-4, 8-4, 7-5, 5 -3-3-1, brzuszki non stop 10 i przysiady non stop 20. Na przysiadach nie można przestać jak się zatrzymasz to niestety nie wyrobisz się z powtórzeniami. Na dobicie rąk po podciągnięciach i pompkach spompowaliśmy bicepsy i tricepsy

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
FighterX
Prawda jest taka, że wszystko jest zdrowe gdy jest mało przetworzone i dodatkowo spożywane w restrykcji kalorycznej :)


I po tym postawmy kropkę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja w treningu crossfit

Następny temat

Samodoskonalenie się Crossfit + Siła

WHEY premium