SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~~KAIZENteam~~pytania do nas!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 304640

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
njagorzej jest przy 6 pow z ciezarem 85-90%
3 pierwsze pow robie bez problemów pozniej lewa strona sie meczy
wtedy z lewej strony czesc ciezaru przejmuje prawa lewa minimalnie idzie w gore prawa jestt cieco nizej jednak da sie wyczuc ze wykonuje ona wieksza prace od lewej, moze robic dokladniejsze ruchy z ciezarem 70%
i skupic sie na napinanych miesniach ale wtedy bedzie zapas 3 pow a co za tym idzie niie buduje to masy,szukam czegos co by momoglo te dysproporcje zniwelowac
a co do zmiany lopaty na drugo reke jest nie wygosnie zostane przy tej stronie co dotychczas

Zmieniony przez - hator w dniu 2007-09-07 11:41:04

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
Witam, jaka żelatyna jest w kapsułkach Kaizena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Hator robilbym do upadku reki przeciwnej do dominujacej.
Nic poza prawidlowa technike.
Z czasem sila powinna sie wyrownac.
Takie objawy ma wiele osob.
Nawet np praworeczni cisna mocniej lewa reka.
Sprobuj rowniez sztangielek.
A z ta lopata wiem ze nie wygodnie, chociaz czesciowo, np zaczynaj w ten sposob.

Zelatyna tzn. budowa kapsulki?

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 182
To się chyba nazywa "otoczka kapsułki", wiadomo o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
hello,
nie zniknelam wakacje super sie udaly, potem od razu zdecydowalismy sie na spory remont i musialam wyemigrowac z dziecmi na przeszlo miesiac do rodzicow, gdzie niestety nie ma netu. Diete trzymam nadal, choc mialam pare przygod
na razie stan na dzis:
od czerwca do teraz zjazd z wagi z 70 do 63kg
od jakiegos czasu stoje w miejscu, nie wiem co jest grane. Bardzo bym prosila o korekte diety i treningu, ktore wkleje, co prawda trening jest dluuugi (sorki), ale zalezy mi na jego ocenie,bo cos jest nie tak, choc wiem ze i tak ladnie schudlam.
wiec dietke caly czas dzielnie ciagnelam wg wskazan Jacka, az mnie ketoza podkusila, w sumie to byla czwarta proba wejscia w nia. Szczerze mowiac ciezko mi sie w nia wchodzilo, dopiero jak zeszlam z ww ponizej 10g diennie to sie udalo. Dobrze sie na niej czulam i bylam na niej miesiac, wiem przegielam, juz pisze dlaczego - przy takiej gigant ketozie (paseczki Ketostix zabarwione na fiolet) stracilam totalnie apetyt, owszem czulam sie swietnie, nie bylo przeszkod w treningu, ale brak laknienia po 3 tyg dal sie we znaki, normalnie musialam sie zmuszac do jedzenia (raz sie shaftalam jak mialam zjesc znowu jajko z oliwa),a i tak jak liczylam wychodzilo ledwo 900kcal, co przy moim wysilku (nie tylko trening ale tez latanie na pelnych obrotach ptzy dzieciach), b mnie oslabilo. No generalnie dieta na redukcje ok , ale chyba dla kogos na urlopie i na krotko, mi raczej nie odpowiada. Za male urozmaicenie i za duzo tluszczu. Acha, po miesiacu ketozy zjadlam sobie pol krazka arbuza i myslalam ze mnie rozniesie taki kop insulinowy. Wiec nie wiem, ale chyba tym sobie spowolnilam metabolizm, potem mialam b ciezki okres - egzaminy zawodowe i jeden panstwowy z jezyka, zdalam je bdb ale jak mam stres to nie moge jesc, wiec znowu mialam kiepska diete, wiem, ale nic nie moglam poradzic, wszystko mi sie cofalo. Nie musze dodawac ze zarzucilam trening bo nie mialam czasu. Teraz stres za mna i dietka wyglada tak:
1) 7.00 3 jajka na miekko +5g masla lub lnianego +jakis brokul albo inne warzywko, 2 x w tyg zamiast jajek owsianka na wodzie z 5orzechami, 5 migdalami, lyzka slonecznika, lyzka dyni, lyzka otrab, lyzka siemienia lnianego i do tego 30 g odzywki bialkowej na wodzie lub pol szkl chudego mleka (ale mleko naprawde sporadycznie)

2) 10.00 troche nieslodkich przeciwutleniaczy - pol szkl malin, jezyn lub jagod (jak byly) ewentualnie sok z pol grejfruta lub cytryny

3) 10.30 salatka z mozarelli z pomidorkiem, ogorkiem, awokado podlana oliwka i przyprawiona

4) 13.00 salatka: indyk, ryz, warzywko, sos: 20g oliwy lub lnainego z 3 lyzkami kefiru robionego samodzielnie z mleka koziego, do tego przyprawki.

5) 17.00 ryba z warzywami

18.00 TRENING

zaraz po pije 100% wheya zmiksowane z pol bananem i pol szkla chudego mleka

6) kolacja czysto bialkowa wiec albo 100g twarogu chudego (z czym najlepiej go rozrobic? kefirem? smietana?) ze szczypiorkiem, cebulka albo placki z bialek jaj z warzywkiem

i co, moze byc?

SUPLEMENTY:

tabsy multiwitaminowe w formie chelatow
wapn Calcium D 500 saszetki
goldenOmega3
Spirulina 40%bialka
wit B12
2 kaps Venom Hyperdrive 3.0 (godz po sniadanku i godzine przed treningiem (dobrze? moze zrobic przerwe i kupic Thermala?)
ok 3 l wody zrodlanej naprzemiennie z mineralka
1x dz czysty blonnik (10g nasion babki plesznik)


teraz trening: i od razu pytanie - zabiera mi za duzo czasu, wychodzi ok godziny, nie mam tyle, co moge sciac albo co zmienic, pewnie cos zle cwicze: wszystko robie w 3 seriach po 12 powtorzen, hantle 2kg a na tricki i bicepsy po 3kg, opisy przydlugie ale nie umiem fachowo nazywac cwiczen

PONIEDZIALEK

nogi, dupa

-wspiecia
-przysiady na szerokich
-unoszenie hantla w lezeniu na brzuchu miedzy stpami(na dwuglowy)
przysiady zwykle
-unoszenie bioder w lezeniu na plecach z obciazeniem


brzuch

-unoszenie nog na drazku (pochwale sie - umiem sie podciagnac !!!)
-spiecia 5 sek uniesionego wysoko podbrodka do nod ugietych, uniesionych i skrzyzowanych w kostakach
-nogi tak samo unoszenie pupy i bioder
-spiecia odwrotne
-skretosklony: nogi ugiete, stopy na podlodze, palce pod glowa, kolana obrocic w lewo, napiac brzuch, uniesc glowe i lokiec do gory w prawo

ramiona

-stojac unoszenie na boki
-mlotkowe naraz
-pionowo pod brode
-mlotkowe naprzemian
-tricek w opadzie ze skretem ku gorze
-mlotkowe w tyl za glowe
-z tej pozycji dotykanie lokciami do czola


SRODA

klatka

-wyciskanie lezac
-unoszenie w lezeniu z dolu do gory
-na boki
-stojac przodem do gory
-bokiem do poziomu
-rozpietki siedzac

brzuch

-sklony do naprzemian unoszonych kolan
-jednoczesny sklon tulowia i wyprost nog w gore
-sklony ze skretem do zablokowanych nog
-unoszenie wyprostowanych nog
-unoszenie kolan na drazku
-wznosy i opuszczania na krawedzi krzesla
-przenoszenie w lezeniu uniesionych nog na prawo i lewo
-lezenie bokiem unoszenie polaczonych nog


ramiona w siadzie

-wyciskanie do gory
-mlotkowe naraz
-mlotkowe naprzemian
-unoszenie pupy w oparciu o kanape, nogi kat prosty albo na taborecie
-unoszenie w opadzie na boki
-unoszenie przedramienia w oparciu o udo (2 hantle w jednej rece)
-lezenie na prawym boku i unoszenie sie na lewym zgietym przedramieniu, potem druga strona


PIATEK (wplotlam troche rozciagajacych)

-ramiona tak jak w poniedzialek
-przysiady
-wspiecia
-unoszenie bioder z obciazeniem
-przysiady na szerokich
-wyciskanie lezac
-ramiona jak w srode
-spiecia do ugietych, uniesionych nog
-sklony glowy do kostek
-nogi ugiete w kolanach, jedna wyprostowana, unoszenie bioder
-lezenie na brzuchu, naraz unoszenie rak i nog, wytrzymac do 10
-z siadu rolowanie kregoslupa kreg po kregu do lezenia
-lezenie na plecach, pupa mocno w podloge jedna noga do pionu i zataczanie kolek
-w lezeniu przyciaganie raz jednego raz drugiego kolana
-spiecia skosne
-na brzuchu przenoszenie rak z przodu do tylu (to na grzbiet)
-klek: uniszenie prawej reki i lewego kolana

mam nadzieje, ze wiadomo o co mi chodzi

czy to co robie ma sens?
why waga stoi?
jak zgubic jeszcze choc 3 kg???? wolalabym jeszcze 10 nie wiedzialam ze te ostatnie leca z takim trudem


ps z dieta nie oszukuje wcale, jak mnie przypili (zwlaszcza przed okresem) szykuje sobie super deser:
pol szklanki delikatnego serka ricotty mieszam z dwoma kostkami startej gorzkiej czekolady z 70%zawartoscia kakao, dodaje ciut startej wanilii lub olejku waniliowego, szczypte kawy i kardamonu, posypac tartymi orzeszkami, wstawiam na troche do lodowki i mniam mniam.

bardzo zalezy mi na radach.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
zapomnialam: wt, czw i soboty 40 min zerobow, z reguly tych aerobow jest w tyg wiecej, bo codziennie mam spacer z dziecmi i ide b szybkim krokiem pchajac wozek i sobie razno oddychajac, czasem chowam sie za wozek i prowadzac go z boku robie wykroki w przod te co stopa nie wychodzi za kolano. I nie wiem czemu w naszym kraju osoba publicznie cwiczaca w parku ubrana w dres wzubudza zdziwienie a chlor napruty lezacy pod drzewkiem nie.

pozdrowka

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Czesc Nieistotna, milo mi Cie znowu "widziec"(internetowo).
Chcialbym zaradzic na ten twoj problem ale mam wielka prosbe.
Napisz prosze dokladnie ile jest np owocow(gramatora), tak samo jezeli chodzi o salatke z mozarelli. Ilosc warzyw, indyka ryby-to tez jest wazne.
Juz teraz wiem ze bede chcial wprowadzic kilka zmian ale czekam na odp. wzgledem wagi.
Suplementacja:
-multiwitaminy ok
-zamiast czystego wapna kup prosze preparat mineralny firmy NOW laczacy w sobie wapno i magnez
-omega 3 moga byc ale i tak z oleju z pestek winogron , oleju lnianego mozesz dostarczac odpowiednie ilosci wielonienasyconych kwasow tluszczowych
-spiruline, podaruj sobie
-vit b12 ok ale z przewodu pokarmowego slabo sie wchlania
-venoma bralbym od razu po snaidaniu, jezeli nie masz klopotow zoladkowych to jeszcze lepsza wersja bedzie na czczo, druga porcja jest ok
Do tego dodalbym Leviatana
Woda wedlug potrzeb ,od 4l wzwyz
Trening jak na dzisiaj to do calkowitej poprawki ale to najwyzej jutro.
To dobrze ze robisz tyle aerobow ale dodatkowych wykrokow juz nie rob, nie ma takiej potrzeby.
Apropo puplicznego cw to znam to z autopsji, rozumiem twoje bole, nasze spoleczenstwo jeszcze do tego nie doroslo.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
Jacku, b dziekuje za odp, tak sie domyslalam, ze duzo do poprawki, a zwlaszcza trening, oczywiscie bez pospiechu, poczekam cierpliwie,wiem ze masz duzo na glowie, juz jestem caly czas w domu, bede zagladac. Wieczorem wrzuce ilosci tego co jem, teraz musze leciec.
dzieki raz jeszcze, super ze mozna na Was liczyc.

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Acha, jeszcze jedno.
Czy mozesz korzystac juz z profesjonalnej silowni?
A jezeli nie, to przypomnij mi jakim sprzetem dysponujesz w domu.
Jezeli takowego nie posiadasz a nie mozesz uczeszczac na zajecia na silke to fajnie by bylo abys mogla zakupic nieduza sztange(nawet taka z duzego sklepu)a do tego sztangielki.
Tym mozna zrobic prawie wszystko.
Napisz mi o tym przy wklejaniu skladnikow odzywczych.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7278
thnx za odpowiedz

1. czemu Venom lepszy z rana? moglbys blizej wyjasnic?
2. wiem, ze B12 slabo sie wchlania a przy tym jest dosc droga, co z tym zrobic?
3. mam drag od sztangi od brata, rozwazam kupno hantli gwintowanych, jest sens? na razie mam po 2kg i po 5kg
4. silownia odpada dopoki mlodsze dziecko nie nauczy sie chodzic, (jakies 2 mce w tej chwili ladnie raczkuje) czasu mam zero, te pol godz na cwiczenia silowe + reszta na aeroby to kosztem innych rzeczy ledwo wykrojone, mysle ze po swietach silownia bedzie bardziej realna
5. myslalam, ze wapn i magnez sie gryza?

moje porcje: (warzywa niskww, zadnych skrobiowych, zero chleba, o cukrze nie wspominajac, slodkich napojow nigdy nie pilam)

1. 3 jajka, 150 g warzyw
2. pol szkl malin lub 1 brzoskwinia lub 1 jablko lub sok z pol grejfruta
3. 100g mozarelli, 10g oliwy, 150g warzyw
4. 100g piersi z indyka (z piekarnika), 20g lnianego, 150g warzyw
5. 100g ryby (najczesciej losos lub dorsz z piekarnika, czasem tuna z puchy), 150g warzyw
6. 30g whey, banan, pol szkl chudego mleka
7. 100-150g chudego twarohu, 100g warzyw

i co? srednio wychodzi ok 1500-1700kcal dziennie.

na razie bardzo ladnie poszlo mi z brzucha i nog, nosze juz wszystkie swoje spodnie. najgorzej ramiona, tricek masakra, nadal nie zaloze koszulki na ramiaczkach.

pozdrawiam

Z pociazowej grubaski do niezlej klasy laski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do 8 kg masy

Następny temat

pytanie odnosnie kreatyny

WHEY premium