SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
wszystko co smakowe najczęściej ma gluten

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
a nie uważacie, że teraz jest moda na 'nie jem glutenu' ?

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mnie to śmieszy...nawet jak urodziłam młodą, a było to niecałe 3 lata temu, gluten był PRO. W szkołach rodzenia wręcz namawiali do wprowadzania około 5 mies glutenu z kaszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Straszna moda na to jest, ale minie,jak każda inna Night,ale w tradydycyjnym twarogu z rynku chyba nie ma gluta co?

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Julietta
a nie uważacie, że teraz jest moda na 'nie jem glutenu' ?


jest

ale niestety coraz więcej osób ma z tym faktyczny problem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
W końcu sami sobie te alergię wywołają niestety.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
blue_hope
Julietta
brzmi nierealnie... wychodzi ponad pół kilo dziennie...

Juliett nawet teraz 4 dni i prawie 4,5kg up...


wode zbierasz jak szalona.

z tym, ze ja te zpo przejsciach z zaburzeniami odzywiania i u mnie tydzien zarcia syfu te zby sie tak skonczyl. A reukcja katorga, wiec odwlekam budowac mi przyjemniej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
pszenica ww ciągu ostatnich kilkudzisięciu lat została strasznie zmodyfikowana - to tak na serio obce dla nas "stworzenie" naukowców

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No Bziu, ja...już sił na siebie nie mam. Jadę na zerowym, ale aż strach się bać, za niedługo dobiję do 80...a micha na co dzień na prawdę czysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
nightingal
Julietta
a nie uważacie, że teraz jest moda na 'nie jem glutenu' ?


jest

ale niestety coraz więcej osób ma z tym faktyczny problem


moda jest i troche to meczace czasami
mimo, ze sama glutenu nie jem to tak uwazam, bo nie uwazam, ze od zjedzenia jednej bulki czy ciasta, cos mi si estanie, a niektorych pogielo chyba.

natomiast faktem jest, ze coraz wiecej ludzi ma choroby autoimmunologiczne, a to juz sie wiaze czesto z ezla tolerancja glutenu i nabialu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium