SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2282782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22611 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356262
Ja to sporo fantastyki (w tym też lekkich fantastycznych czytadeł), literatury pięknej i reportażu, górskie wszelakie, czasem jakieś pojedyncze książki wojenne i spec ops wpadają, kilka sportowych (głównie o bieganiu), jakieś biografie czy wywiady-rzeki...
W sumie to mniej jest chyba kategorii, które omijam w księgarniach, niż tych które przeglądam.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Ja lubie kryminaly skandynawskie, mam kilka serii,do niektorych planuje wracac, gorskich tez mam kilka, sporo biegowych o technice i historie "zwyklych" biegaczy, oczywiscie kilka poradnikow i ksiazek kulinarnych tez sie znajdzie juz sie nie moge doczekac az to w koncu rozpakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ula,amczemu Ty nie spisz w sobote o 6 rano? witam spam znad kafki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Sama tego nie wiem, bo polozylam sie późno a i tak pobudka tak wczesnie. Znowu bede nieprzytomna w pracy. Wlasnie zjadlam placka i ide sie dalej szykowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
Hej :)
Ja codziennie wstaje o 6, ale kłade sie bardzo wcześnie

Cos mi się dziennik zepsuł, nie moge nic napisac bo błąd wyskakuje
W innych tematach jak widać moge pisac


Zmieniony przez - Viki w dniu 2015-10-31 10:35:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Viki, ja w moim wczoraj wieczorem nic nie moglam napisac, wiec to pewnie chwilowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Ooo Viki!czytalam ostatnio Twoj pierwszy dziennik. Zdziwilo mnie, ze w miskach byl makaron razowy, ale strasznie sie martwilas o ziemniaki u tesciowej. Czemu tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607837
Raimunda w artykule "co jedza ladies" było napisane, że na redukcji należy zrezygnowac z kukurydzy i ziemniaków jako żrodła ww. Ja pozniej czesto jadłam ziemniaki, nawet przed zawodami i nie uwazam zeby mi jakos zaszkodziły

ula mam właśnie nadzieje, ze to chwilowe i dziennik się naprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
Aha, to cale szczescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
Rai, widzialam ze biegalas, fajnie u mnie natomiast od kilku dniu po wejsciu w temat wyrzuca wersje mobilna i slabo mi się korzysta. Dziennik rano juz dzialal, wiec pewnie cos po trochu dzialaja, bo w innych dziennikach wieczorem pojawialy sie wpisy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium