SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Cru, pyerdolca można dostać, bo każdy co innego mówi Jedni mówią, żeby dokładać, bo od dawna bujam się z takimi samymi ciężarami. Mam mętlik w głowie.

Nie chodzi o złą technikę, ale że np w wiośle nie mogłam się ustawić, podobnie w rumunie. Wypadłam z rytmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
Ja ciagle wykonuje niektore cwiczenia malymi ciezarami i rosne.
Obserwuj swoje cialo i zobacz jakie bodzce najlepiej na nie dzialaja.
Jak nie mozesz sie dobrze ustawic to albo ciezar albo technika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Nic na mnie nie działa Cru :D Tylko dupa urosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
łatwo się mówi zrób to zrób tamto ale w praktyce różnie wychodzi :P
ja czasem się zapędzę z kg, potem muszę zmniejszać, później patrzę na rozpiskę i ten progres chaotyczny się wydaje no ale co, poza tym każdy dzień jest inny i nie zawsze jest tyle samo siły

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
O właśnie Miss. Raz się uda z takim ciężarem, który jest nie do powtórzenia na kolejnych kilku treningach. Wkurza mnie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 4340 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24891
missInvincible
łatwo się mówi zrób to zrób tamto ale w praktyce różnie wychodzi :P


Dlatego tak wazne jest obserwowanie i sluchanie wlasnego ciała.

Hexe - ja chce zeby mi dupa i barki urosly to tylko w brzuch wszystko idzie i to nie sa miesnie hahaha


Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-02-03 09:27:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
kleine-hexe
O właśnie Miss. Raz się uda z takim ciężarem, który jest nie do powtórzenia na kolejnych kilku treningach. Wkurza mnie to.


A przerwy między seriami na każdym treningu trzymasz takie same zawsze??
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
kleine- hexe - dopiero wróciłem z niebytu kilkudniowego. Jak się ogarnę z pracą to podziałamy z treningiem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Night, tak, staram się patrzeć na zegar.
W suwnicy, wyciskaniu na klatkę i ściąganiu drążka robię najdłuższe przerwy.

Dziękuję. Cała nadzieja w Tobie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium