SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Rzabka, a masz przepis?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
tego nie wiem :P
probowalam sie dowiedziec, ale nie wyszlo.
Rozumiem eszcz ejakeis 3 dniowe oczyszczanei, ale 2 tyg? i wow po po 15dniach bedzi emoga batata zjesc?
Nie wazne ze glowa boli i slabo jej, wazne, ze woda na ewno schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Keb ze 20 lat juz nie robilam to nie pamietam

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Paula, nie chodze na silownie wlasnie. Zalozmy, ze taka do uzywania w domu do kolka zainstalowanego w drzwiach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Kebula brownie o dziwo wszystkim bardzo smakowało, chociaz moim zdaniem sernik najlepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
nightingal
to jak możesz to się pomasuj, porozciągaj. No i jedz - ma być dojedzone wszystko.


Dobrze tato

Ostatnio się pilnuję, jem warzywa. Weekend był nieliczony, ale chodziłam najedzona. Już planuję obiady i kolację na kolejne dni.
Za chwilkę wrzucę pomiary do dziennika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Carmen ja np. do podciągania muszę miec najgrubszą pomarańczową :( Smuteczek, kolejna jest chyba niebieska. Ta pomarańczowa to się do mobilizacji nie przyda za bardzo bo za ciężka.
Więc niebieska albo zielona bym poleciła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
kleine-hexe
nightingal
to jak możesz to się pomasuj, porozciągaj. No i jedz - ma być dojedzone wszystko.


Dobrze tato

Ostatnio się pilnuję, jem warzywa. Weekend był nieliczony, ale chodziłam najedzona. Już planuję obiady i kolację na kolejne dni.
Za chwilkę wrzucę pomiary do dziennika.


no jedz jedz Bambi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Paula kochanie a jakis link?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Carmen, jezlei sie owgole nie podciagasz to sprawdza sie gumy takiego typu naljepiej
http://thornfit.pl/collections/frontpage/products/tasma-superband-mini

ta akuart moz ebyc nawet za cienka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium