SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1661130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
"Firma krzak" powołana na jeden strzał. Nawet FP na pejsbuku nie mają.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31201
Reklama jest faktycznie cały czas - wystarczy kilka razy odświeżyć okno przeglądarki i w końcui trafimy na Pana Janka
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Zrobiłem ten sam trening co 2 dni temu.
1a. WL 85kg/5x6p
1b. Podciąganie na poręczach 8p +5kg/8x6p
2. Przenoszenie za głowę 30kg/3x10p

Filmik w trakcie na YT.
Pójdę na spacer - słonecznie ale wieje b.mocno.
Wieczorem barki.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
To przenoszenie cos daje? Jakies efekty sa?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Gwid
To przenoszenie cos daje? Jakies efekty sa?

Dla mnie jest to ćwiczenie wielostawowe i właściwie czuję przy nim: klatkę, najszerszy i tricepsy.
Oprócz tego chodzi mi o wyprostowanie sylwetki, zwiększenie ruchomości obręczy barkowej.
Można je porównać do ściągania drążka wyciągu prostymi rękami.
A czy są efekty? Można sprawdzić na filmiku z dzisiejszego treningu:


2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
MaGor
"Firma krzak" powołana na jeden strzał. Nawet FP na pejsbuku nie mają.


no nie do końca, ktoś musiał na wp tą reklamę kupić, wziął pewnie jakąś fv na to więc dojście do firmy która to zrobiła powinno być dość łatwe

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
fajnie że na filmiku różne ujęcia przy wyciskaniu, przypinka po przenoszeniu oh yeah, ale z czego wynika inny kształt bicepsów? prawy ma ogromny szczyt, aż taka gula, a lewy nie?

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
Lewy operowany ok. 30 lat temu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 3285 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28444
ojan
Lewy operowany ok. 30 lat temu.

aha to z tego wynika, no to się nie przeskoczy

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13745 Napisanych postów 32198 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143661
tatuncio

aha to z tego wynika, no to się nie przeskoczy

Ano tak. Wolałbym mieć obydwa bicepsy takie jak ten operowany. Sądzę, że i on się skróci i będzie podobny do swojego kolegi.

Zrobiłem:
1a Przysiad 48/58/68/78/88/98kgx6p 103kg/2x5p 4p
1b. Wspięcia na palce po 60p

Lekki postęp - 1p więcej w przysiadach.
Na filmiku kilka wspięć demonstrujących ich wykonanie:



Wczoraj nie zdążyłem wykonać treningu barków - marnotrawię czas!
Ps.
Białko na winie niesamowicie kopie! Bardziej niż samo wino!
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

electro
Polecane artykuły