SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
Ważniejsze są pozy obowiązkowe. Układ dowolny decyduje przy minimalnej różnicy formy.
Rano zaliczyłem marsz
Zrobiłem karolki 4 serie , wyciskanie sztangi stojąc 5x6p, przyciąganie wyciągu do brody stojąc.
biceps/triceps na wyciągu 6 serii
Wgrywają się "karolki". Już są




Zmieniony przez - ojan w dniu 2017-07-30 13:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
No i po weselu . Waga wyższa o 1-2kg. Wizyta rodzinki potrwa jeszcze kilka dni. Wczoraj najpierw byłem na marszu opalającym. Potem było:
przysiady 48/58kgx10p 68kg/2x8p
wspięcia na palce po 20p
gorąco i więcej się nie chciało.
Wieczorem przejechałem rowerem 20km.
Po odstawieniu tabletek jest mi ciągle gorąco! Noc przepocona! Rano myślałem, że przeforsowałem kolan! Zwłaszcza lewe uginało się pode mną i mocno bolało. Na szczęście teraz jest wszystko w porządku.
Trzeba przetrzymać ten gorący czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
Skusiłem się na marsz w pełnym słońcu. Kombajny pokosiły rzepak i teraz koszą jęczmień i pszenicę
Prawdopodobnie zrobię przerwę od treningów sztangowych na kilka dni.
Może wieczorem przejadę się rowerem (ponownie zaklejałem dętkę - na tej ścieżce rowerowej jest pełno grudek z uszkodzonego asfaltu wydmuchiwanego przez samochody z drogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
nie znałem tych karolków, muszą nieźle piec ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
tatuncio
nie znałem tych karolków, muszą nieźle piec ;)
Najtrudniej jest skoordynować ruch . Mnie nie piekło - wcześniej traciłem siły a pod koniec walczyłem o wykonanie 8p.

Wieczorem przejechałem rowerem 20km. Rower stary i siodełko wrzynało się w kości . W nowym mam znowu klejenie dętki
Może będzie marsz, może i potem rower a może tylko zrywanie malin, fasolki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Gdzie Pan tak jeździ, że co chwila dętka strzela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
panteon
Gdzie Pan tak jeździ, że co chwila dętka strzela?
Po ścieżce brukowej (kości) obok drogi asfaltowej. Nie ma krawężnika i samochody niszczą asfalt na granicy drogi ze ścieżką. Grudki asfaltu leżą na ścieżce i tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
Kompletny marazm!
Nic się nie chce! (siedzę i jem prawie bez przerwy)
Wczoraj przejechałem 15km na rowerze bo więcej mi się nie chciało i mocy nie było. Pod koniec się rozpadało - gdy wracałem do domu - i dopadł mnie początek burzy.
Ogólnie to zaczynam wątpić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131101
Rolowałem wczoraj odcinek lędźwiowy kręgosłupa na rurze. Prawdopodobnie przestawiły mi się kręgi i potem nie mogłem siedzieć ani leżeć w żadnej pozycji. Całe nogi "paliły". Odczucie rozrywania mięśni na drobniutkie kawałki. Noc prawie przepłakana
Rano trochę się polepszyło.
Potem jednak dostałem od żony lek tabletkę przeciwbólową i zaczynam żyć
Z ufnością patrzę w przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ale tabletka pomogla w objawach a nie w przyczynie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium