SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1471196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ojan no gołym okiem widać że masz ten kod słuszności
Już niedługo się okaże jaką drogą większość pójdzie cierpliwości ale coś mi się wydaje że będzie wycia co niemiara :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
wycwiel
Ojan no gołym okiem widać że masz ten kod słuszności
Już niedługo się okaże jaką drogą większość pójdzie cierpliwości ale coś mi się wydaje że będzie wycia co niemiara :'-(
Masz rację - krzywa Gausa się przypomina.
Ciemny lud to kupi - cytat byłego prezesa TVP
Czeka nas płacz i zgrzytanie zębami - bez względu na to co wybierzemy! Jeszcze tak źle nie było aby gorzej być nie mogło!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Krzywa Gaussa jak najbardziej się przypomina .
Spoko ja tez jestem z mniejszości ale tej zupełnie z drugiej strony krzywej .
.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-03-06 15:49:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
wycwiel
Krzywa Gaussa jak najbardziej się przypomina .
Spoko ja tez jestem z mniejszości ale tej zupełnie z drugiej strony krzywej .
Myślałem o mniejszości będącej na szczycie (w środku tej krzywej)
Ostatnie 2 serie dzisiejszego treningu!

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Krzywa Gaussa raczej inaczej interpretuje mniejszości .
Najważniejsze że trening zrobiony i narzekania nie było można można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
wycwiel
Krzywa Gaussa raczej inaczej interpretuje mniejszości .
Najważniejsze że trening zrobiony i narzekania nie było można można
Nie narzekam lecz stwierdzam fakty
Walka z wiekiem jest trudna i czasem odtrąca od treningów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Zauważyłem że często używasz młotka może to on ujmuje ci sił
Fakty to sie ogląda w TV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozg mi się zlansowal po przeczytaniu waszego dialogu i tak po szczerosci to nawet nie wiem o co chodzi.

Ojan..a może potrzebna Tobie jest jakaś regeneracja..odnowa bilogiczna, przerwa w treningowa że 2 tygodnie,a nawet miesiac myślę że chociaż trochę pomogło by to w Twoich dolegliwosciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ha ha widzisz ojan jacy zdolni jesteśmy

Dziarek ojan nie może odpuszczać ćwiczeń bo dopiero zacznie marudzić takie jest moje zdanie ale że powinien je zmienić to już inna sprawa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12127 Napisanych postów 30540 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130984
wycwiel
Ha ha widzisz ojan jacy zdolni jesteśmy

Dziarek ojan nie może odpuszczać ćwiczeń bo dopiero zacznie marudzić takie jest moje zdanie ale że powinien je zmienić to już inna sprawa .
wycwiel - dobrą zmianę już przeżyłem i teraz jestem już przygotowany na najgorsze
Dziarek - pożyjesz jeszcze kilka lat dłużej i będziesz trochę inaczej oceniać zdrowie oraz dolegliwości związane z wiekiem. Tym nie mniej dziękuję za porady płynące z dobrej wiary.
Dzisiaj mam robić klatę i plecy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium