SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
Dziękuję Wam za pochwałę mojej formy oraz mam nadzieję, że mój przypadek będzie ostrzeżeniem w czasie treningów.
Marsz zaliczony.

Piotr Borecki w Londynie wygrał dwie kategorie w których startował. Nie wygrał jednak OPEN i leci do Australii w poszukiwaniu karty PRO.
A tak wyglądał:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Cały filmik obejrzałem, zastanawiając się o jakim bonusie mowa. Pierwsze co mi przyszło do głowy, to to iż znowu "coś wylazło" i Ojanowi konto na YT zablokują
Na szczęście to tylko sztanga na łeb spadła
4

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
Słaby i lekki jestem - ważę ok. 68kg
Zrobiłem przysiady tak samo jak przedwczoraj. Na filmiku widać ślad po gryfie (aż wycisnęło 2 kręgi )
Tak się zmęczyłem, że musiałem zrobić przerwę na edycję filmu. Za chwilę zrobię trening barków a później jazda rowerem - wieje silny wiatr.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
Wczoraj musiałem zrezygnować z jazdy rowerem - przy próbie wyprowadzenia roweru wiatr mnie przewracał. Poszedłem więc na trasę marszową.

Dzisiaj było tak: zjadłem posiłek i wypiłem kawę, oglądałem TV, wypiłem porcję ST i wstała żona. Wypiłem z nią jeszcze jedną kawę a potem poszedłem na trening:
1a. Pompki na podłodze 5x10p
1b. Podciąganie na drążku wąskim podchwytem po 6p
2a. Wyciskanie sztangielek na skośnej 2x10p
2b. Ściąganie drążka wyciągu do karku po 6p

no i zrezygnowałem z dalszego ciągu treningu. Przerwy odpoczynkowe były dłuższe dla unormowania oddechu po każdej serii. Wystąpiło bolesne uczucie nabicia barków.
Nawet godzinę później odczuwam nabrzmienie obręczy barkowej.
Wsiadam na rower zanim zmieni się pogoda .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
Wczoraj musiałem zrezygnować z jazdy rowerem - przy próbie wyprowadzenia roweru wiatr mnie przewracał. Poszedłem więc na trasę marszową.

Dzisiaj było tak: zjadłem posiłek i wypiłem kawę, oglądałem TV, wypiłem porcję ST i wstała żona. Wypiłem z nią jeszcze jedną kawę a potem poszedłem na trening:
1a. Pompki na podłodze 5x10p
1b. Podciąganie na drążku wąskim podchwytem po 6p
2a. Wyciskanie sztangielek na skośnej 2x10p
2b. Ściąganie drążka wyciągu do karku po 6p

no i zrezygnowałem z dalszego ciągu treningu. Przerwy odpoczynkowe były dłuższe dla unormowania oddechu po każdej serii. Wystąpiło bolesne uczucie nabicia barków.
Nawet godzinę później odczuwam nabrzmienie obręczy barkowej.
Wsiadam na rower zanim zmieni się pogoda .


Dwie kawy plus ST, nie za dużo kofeiny naraz . Może dlatego dłuższe przerwy. Nabicie barków po ST czy o coś innego chodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
Przedawkowałem ST - wziąłem 3 miarki zamiast jednej!
Pomyliłem z dawkowaniem HK - to tam ma być 3 miarki
Nabicie było bez dodania innych środków.
Przejechałem na rowerze 20km (+2). Wiało prawie tak jak wczoraj - wiatr boczny na trasie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mrówki Pana po drodze nie zjadły? Ja bym dostał szału. Tym bardziej, że wieje i kierownik trzeba trzymać cały czas i podrapać się nie idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Przedawkowałem ST - wziąłem 3 miarki zamiast jednej!



a mi znowu brakuje tego ST ,oj brakuje tego Syntetycznego Testosteronu
czy o innym specyfiku piszesz ?


Zmieniony przez - 5@3 w dniu 2018-03-13 14:40:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130948
jezoo - mrówek ani innych przeszkadzających owadów nie było. Najbardziej przeszkadzały mi ciężarowe samochody - ścieżka rowerowa jest zamiast chodnika i jadę naprzeciw pojazdom a prąd powietrza powodowany przez nie wali mi w oczy.

5@3 - to był SHOW TIME. Na razie obywam się bez sztucznego testosteronu.

Zrobiłem biceps z tricepsem po 5 super serii. Przed wypiłem HK.
Pójdę jeszcze na trasę marszową.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium