SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1463286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piękny kazaczok, naprawdę.
Podsyłam muzyką do następnego wykonania.


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
paawo - dzięki. Propozycja to wykonanie w 2 minuty. A muzyka podoba mi się do 3-ej minuty - potem to tragedia aby poprawić się wokalem i końcówką.

Próbowałem zrobić przysiady bez posiłku 48/58/68/78kgx10p i zrezygnowałem! Idę oddać krew do badań.
Przysiady dokończę gdy się najem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Krew oddana. Jakiś słaby się czuję! Nawet drzemać nie potrafiłem!
Dzisiaj rano nawet się sobie podobałem w lustrach - potem się zważyłem i waga pokazała 76,4 kg.
Wczoraj wieczorem zrobiłem jeszcze 3x20p wznosów nóg w zwisie na drabince.

Idę zrobić dalszy ciąg przysiadów chociaż mi się nie chce!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 56 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Pajacyki fajnie męczą nogi, 3 minuty non stop, zamiast siadów i od razu cardio zrobione będzie.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
olotraper
Pajacyki fajnie męczą nogi, 3 minuty non stop, zamiast siadów i od razu cardio zrobione będzie.
Olo - nie żartuj sobie .
Wypiłem ST i BCAA Plus i poleciało:
przysiad 88kgx8p 98kgx6p 108kgx4p
skłony na krześle 3x20p
na filmiku 2 serie przysiadów i druga skłonów na krześle

wypiłem białko i idę na trasę marszową.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 990 Napisanych postów 1657 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56024
Ciekaw jestem czy po treningu nóg ma Pan więcej siły w nogach i lepiej się Panu maszeruje? Ja uwielbiam jeździć rowerem po treningu nóg. Zawsze mam bardzo dużo siły i bardzo lekko mi się jeździ, jakbym miał cały czas z górki. Najlepszy moment na bicie rekordów prędkości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Jezoo - po treningu nóg słabiej mi się maszeruje.
Czas przejścia wydłuża mi się o ok. do 5 minut. Dzisiaj trasę przeszedłem w 100 minut a wczoraj w 95 minut.
Gdy jeździłem rowerem to nie miałem takiego odczucia jak Ty.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
po treningu nóg to nogi mi się same uginają ha ha
1

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Jezoo, nikt nie ma więcej siły po treningu nóg, chyba że się na treningu opier.... i wyszła rozgrzewka nie trening
To uczucie powera o którym piszesz jest chwilowe i jeśli chciałbyś bić rekordy to na 1000m

Ojanie, fajne spodenki. Oby Ci dobrze służyły


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2019-03-12 23:02:28
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Szajba - spodenki mają kilkanaście lat i teraz muszą mi posłużyć jeszcze trochę w czasie nagrywania filmików.
Wytyczne YT wymieniają kilka zaleceń odnośnie stroju i nagości zastrzegając sobie, że nie wszystkie zalecenia są napisane (czyli w każdej chwili mogą uznać filmik za niedopuszczalny ).
Ponieważ chcę pokazywać wpływ moich treningów na moją sylwetkę to muszę jakoś próbować dostosowywać się do zaleceń wytycznych YT bo mam trochę obserwatorów .

Dzisiaj klatka z plecami. Dokucza mi obolałość obręczy barkowej i najszerszych pod pachami. Barki trzeszczą i chrupią przy podnoszeniu rąk w górę, kręgi szyjne chrupią przy krążeniu głową (żona to słyszała gdy zapytałem bo nie byłem tego pewny). A często czytam, że wiek to tylko liczba! Tak, to liczba, która przybliża nas do krainy wielkich łowów .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

Wiecej