SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystyka - ciągła walka o wygląd

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Taki żarcik.. żeby znowu się zadyma nie zrobiła!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Żarcik taki

Rzeźba w drzewie "Zespołu folklorystycznego Redzan"

Autorem tej ciekawej rzeźby wykonanej w drzewie jest Marian Adam Bach, który wykonał ją z okazji 10-lecia zespołu ludowego "Redzanie".
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Szajba też tam pewnie był, obszedł drzewo dookoła i przeczytał co było na tabliczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
No i już po treningu .
Najpierw próba moich możliwości w przysiadzie - skończyłem na 130kg - nie próbowałem więcej (może spróbuję pojutrze ).
Potem to co na filmiku w 4 lub 3 seriach - w uginaniu zmniejszyłem ciężar a zwiększyłem zakres ruchu i liczbę powtórzeń gdyż był za duży na moje słabe dwójki.

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Słaba ta próba. Jak ja próbuję swoich możliwości to walczę a czas ciągnie się w nieskończoność, wyginam się w różne strony angażując wszystkie mięśnie w swoim ciele. A Ty po prostu zrobiłeś przysiad i tyle.
Dołóż z 10 kilo i wtedy to nazwij próbą możliwości

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Szajba-jak byłbyś na ustawce to byś widział ,jak ojan trenuje-filmy tego nie odzwierciedlają .

Uczestnicy do dziś są pod wrażeniem :)

Ojan -masz wiadomość na priv-czekam na odpowiedź ,jak najszybciej :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2017-12-04 07:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
Wysłałem przed chwilą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chyba muszę zacząć pisać "otwartym" tekstem.
Wtedy poniższa wypowiedź
_Szajba_
Słaba ta próba. Jak ja próbuję swoich możliwości to walczę a czas ciągnie się w nieskończoność, wyginam się w różne strony angażując wszystkie mięśnie w swoim ciele. A Ty po prostu zrobiłeś przysiad i tyle.
Dołóż z 10 kilo i wtedy to nazwij próbą możliwości


Bardzo ładnie weszło te 130kg. Nie było widać walki, więc spokojnie możesz dorzucić 10kg przy następnej próbie. Jest MOC.

Tylko wtedy ten wpis jakiś taki nudny jest i zapewne według kilku forumowiczów, słodzący

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
_Szajba_
Chyba muszę zacząć pisać "otwartym" tekstem.
Wtedy poniższa wypowiedź
_Szajba_
Słaba ta próba. Jak ja próbuję swoich możliwości to walczę a czas ciągnie się w nieskończoność, wyginam się w różne strony angażując wszystkie mięśnie w swoim ciele. A Ty po prostu zrobiłeś przysiad i tyle.
Dołóż z 10 kilo i wtedy to nazwij próbą możliwości


Bardzo ładnie weszło te 130kg. Nie było widać walki, więc spokojnie możesz dorzucić 10kg przy następnej próbie. Jest MOC.

Tylko wtedy ten wpis jakiś taki nudny jest i zapewne według kilku forumowiczów, słodzący
Twój wpis był dla mnie zrozumiały . Na filmiku wyglądało to lekko tym nie mniej jakoś wczoraj nie chciało mi się już więcej próbować. Może jutro będę miał tyle samo sił lub więcej to pójdę na całość czyli do nieudanego powtórzenia .
Dzisiaj robiłem to co na filmiku w 4-5 seriach z progresją ciężaru a spadkiem powtórzeń do 10-8p. Bez podglądu niektóre ćwiczenia są źle skadrowane i w czasie edycji chciałem je usunąć i przestawiałem na koniec ale i tak się wgrały . Nie chciało mi się już ponawiać edycji i jest jak widać. W środku filmiku widać , że łączenie kciuków do wyciskania wielokrotnego w konkursie grudniowym nie jest takie trudne (przy 30kg )

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 146 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4907
W koszulce Tobie do twarzy. Jaka waga bo wygląda, że masa idzie w górę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningowka

Następny temat

pytania laika

WHEY premium